350,00 TL
248,50 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
101,50 TL
İknaya Açılan Kapı Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Ekonomi Kitapları
Sayfa Sayısı: 424
ISBN: 9786054584987
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2017
satis-icon
Satış Rakamları 158 adet satılmıştır.
Robert B. Cialdini
Robert B. Cialdini
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İknaya Açılan Kapı Kısa Özet

  *Hiçbir psikoloğun araştırmaları, ‘iknanın kitabını yazan’ Robert Cialdini’ninki kadar fazla kullanılmadı. Bir kez daha bir Cialdini klasiğiyle karşı karşıyayız.

  Kendisi yine alanına hakim, özgün ve hayatı kolaylaştıracak denli pratik.*

  - Richard H. Thaler

  Robert Cialdini, 3 milyondan fazla satan, 30’u aşkın dile çevrilen İknanın Psikolojisi’ni yazdıktan tam 30 yıl sonra, alanındaki birikim ve deneyimini, İknaya Açılan Kapı ile bir kez daha dünyayla paylaşıyor.

  Cialdini, mesajlarının kabul görmesini hedefleyen usta iletişimcilerin, mesajlarını sunmadan önce neler yapması gerektiğini anlatıyor yine. Ancak bu kez işin yeni bir boyutu var: Zamanlama! *Kişinin seçimini belirleyen en önemli etken, doğru ya da yararlı olması değil, karar anında dikkate sunulmasıdır* diyen yazar, ikna sürecinin kilit noktası saydığı *ayrıcalıklı anlar*la tanıştırıyor bizleri.

  Söz konusu ayrıcalıklı anları yaratmak ve kullanmak, ama bunu yaparken etik kaygıları sonuna kadar gözetmek isteyen ve yazarın iknanın evrensel 6 ilkesine ek olarak ortaya koyduğu 7. ilkeyi merak eden tüm okurları İknaya Açılan Kapı’dan geçmeye davet ediyoruz.

 • 2. Hamur

İknaya Açılan Kapı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.