sadsad x
asdasd
35,00
25,20
%28 indirim
İknanın Anahtarı Hakkında Bilgiler
Türü: Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları Kitap
Sayfa Sayısı: 317
ISBN: 9786055755690
Boyut: 14.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Mark Goulston
Mark Goulston
Devamı
Kampanya

İknanın Anahtarı Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İknanın Anahtarı Kısa Özet

  Diyelim ki işyerinde düşmanca davranan bir meslektaşınız, öfkeden deliye dönmüş bir müşteriniz, son derece alaycı bir çalışanınız var. Böylesi zor durumlarda insanlara istediğinizi nasıl yaptırırsınız? İknanın Anahtarı’nda tecrübeli psikiyatrist, danışman ve iş koçu Mark Goulston, verimli bir iletişimin imkansız göründüğü zamanlarda bile herkese ulaşmanın sırrını açıklıyor.

  İknanın Anahtarı bir işin, satışın veya ilişkinin sürüncemede olduğu her durumda kullanabileceğiniz son derece etkili araçlar ve teknikler sunuyor. Mark Goulston bu tekniklerin geçerliliğini GE, IBM, Goldman Sachs, Kodak, Federal Express, Hyatt ve Disney gibi şirketlerde iş koçu olarak hizmet verdiği 30 yıllık kariyerinde kanıtlamış, FBI ajanlarına ve rehine görüşmesi yapanlara bile ölüm-kalım meselelerinde yardım eden önemli bir yol gösterici.

  Bu kitapta bir yandan Goulston’ın eğlenceli ve deneyimli kaleminin tadına varırken, diğer yandan da kendinizi yazarın son derece güçlü ikna stratejilerini uygularken bulacaksınız.

  İknanın Anahtarı ile önünüzde açılmadık kapı bırakmayacaksınız.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.