İki Asırdan Akılda Kalanlar

Cenevre Fikir Sanat

Engin Canbaz

75,00 TL
57,75 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
17,25 TL
İki Asırdan Akılda Kalanlar Hakkında Bilgiler
Türü: Anı Mektup ve Günlük Kitapları
Sayfa Sayısı: 320
ISBN: 9789752454736
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Engin Canbaz
Engin Canbaz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İki Asırdan Akılda Kalanlar Kısa Özet

  Hayat Devam Ediyor;
  Bozkurt’a, Kastamonu’ya ve milletime önemli hizmetler ve katkılar sunduğuma inanıyorum. Kadirşinaslar biliyor. Allah’ta biliyor.
  17 yaşımda bilinçli olarak başladığım vatan millet hizmetimi sürdürüyorum. Çocuklarım İstanbul’da yaşadığı için, yılın özellikle kış bölümünü İstanbul’da geçiriyorum. İstanbul, edindiğim tecrübelerime, dünya görüşüme, insanlığa bakışıma yeni değerler katıyor.
  Hemşerilerimin büyük bölümünün İstanbul da yaşıyor olmasının; görevimiz sırasındaki sosyal, siyasi, kültürel ve ekonomik etkinlikler için bu şehre sık sık gelip gitmemizi gerektiren bir olgu olarak İstanbul’a aşina isek te, İstanbul’u yeniden tanımak, yaşamak, manevi ve kültürel ikliminde bir şeyler demekten mutluyum. Kalan ömrümüzde insanlığa ve milletime faydalı olma yolunda çalışmalarımı sürdürmek amacındayım. Bu bağlamda, kültür, sanat, ilim irfan mekanlarına, meclislerine fırsatlar hazırlayarak katılma gayretindeyim. Bu arada kalan zamanlarda toplumsal konularda ya da milli, tarihi ve manevi konularda duygularımı yansıtan bir şeyler karalayıp sosyal medya veya basın yoluyla duyurma gayreti içindeyim. Allahtan, milletime, vatanıma, dost ve akrabalarımla aile efradıma sağlık, huzur, mutluluk ve başarılar niyaz ediyorum.

 • 2. Hamur

İki Asırdan Akılda Kalanlar Hakkında Yorumlar