sadsad x
asdasd
12,00 TL
9,00 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
3,00 TL
İhtimal Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9789755706962
Kapak: Ciltsiz
Selma Sancı
Selma Sancı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İhtimal Kısa Özet

  Hayallere, umutlara ve insan sevgisine dair bir roman…

  İhtimal, aynı zamanda çelişkiler, düş kırıklıkları, unutulmalar, savrulmalar arasında bocalayan bir kuşağın sevgi arayışının romanı… Merkezinde ise en ince ayrıntılarına gözlemlenmiş sahici hayatlar var: Selma Sancı, bu ikinci romanında da umudu besliyor; küçük insanların büyük aşklarına, büyük özlemlerine ışık tutarken, daha güzel, daha anlamlı bir hayatın ihtimal dâhilinde olabileceğinin altını çiziyor. Selma Sancı, İhtimal’de kuşkulara, umarsızlığa, kendinden hoşnutsuzluklara ve yalnızlığa yine çarpıcı bir metinle tanıklık ediyor.
  İhtimal, küçük insanların özel tarihleri üzerinden sürükleyici bir yolculuk, özenli dili ve başarılı kurgusuyla da dikkat çekecek bir roman…

  Yazar Hakkında:

  Selma SancıI, Öğrencilik yıllarından itibaren içinde bulunduğu basın sektörü Selma Sancı’nın yaşamı ve yazarlığı üzerinde derin izler bıraktı. Dergi bürolarından kapak tasarımına, editörlükten yayıncılığa uzanan mesleki çizgisinde birikimleri, öykücülüğüyle birbirine paralel gelişti. Antoloji ve edebiyat dergilerinde öyküleri yayınlandı. İlk kitabı Espas’ta (2012), Babıâli çalışanlarına ışık tutarken, Türkiye’nin yakın bir dönemini farklı bir bakış açısıyla anlattı.

İhtimal Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.