sadsad x
asdasd
26,50 TL
15,90 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
10,60 TL
Alışveriş Listeme Ekle
İdeal Ekip Oyuncusu Hakkında Bilgiler
Türü: Yönetim Kitapları
Sayfa Sayısı: 224
ISBN: 9786050825220
Kapak: Ciltsiz
Patrick Lencioni
Patrick Lencioni
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İdeal Ekip Oyuncusu Kısa Özet

  Patrick Lencioni, kitapları dünya çapında beş milyon civarında satan bir iş yönetim dahisi... Özelikle ekip çalışması ve liderlik konularında dünyanın bir numaralı danışmanlarından ve bu konuda duayen.

  Üstelik o bir hikâye anlatma ustası... Önerdiği iş yönetim modelini hem öykünün içine ustalıkla yedirmesini bilen hem de insanlara ellerinden bırakamayacakları akıcılıkta bir eser vaat eden bir yazar.

  Lencioni, çalışma hayatında ortaya çıkan aksaklıklar ve onların çözüm yöntemlerinden sonra bu kez, şirketlerde işbirliği ve verimliliği artırmak için ekiplerin en temel yapıtaşı olan ekip üyelerine, yani ekibin ideal oyuncularına odaklanıyor.

  İdeal ekip oyuncusu kimdir ve nasıl tespit edilir? Mevcut ekip üyeleri nasıl ideal ekip oyuncusu haline gelir? İdeal ekip oyuncusu hangi karakteristik özelliklere sahip olmalıdır? Ekibinizle uyum içinde çalışabilecek uygun kişiyi seçmek için mülakatta neler yapılmalıdır?

  Lencioni, İdeal Ekip Oyuncusu adlı son çalışmasıyla Ekiplerin Beş Temel Aksaklığı adlı çoksatar kitabını tamamlıyor ve hem yöneticiler hem de çalışanlar için eteğindeki bütün taşları ortaya döküyor!
   
  *Patrick Lencioni bu hikâyeyi sadelik, sağduyu ve müthiş bir bilgelikle anlatıyor. CEO’lardan işe yeni başlamış olanlara kadar herkesin mutlaka okuması gereken bir kitap.*

  – Bob Ladouceur, Yenilmez Şampiyon filmine konu olmuş efsanevi futbol koçu
   
  *Bu modeli kendi yönetim ekibimde kullandım ve kesinlikle işe yaradı!*

  – Steve Smith, Equinix Inc. CEO’su
   
  *Günümüzde yaşayan hiçbir yazar tek bir sayfaya Patrick Lencioni kadar bilgelik sığdıramaz. Bu kitap kendi sadeliği içinde son derece incelikli ve gerçek ekip oyuncusunun ne demek olduğunu kökten değiştirecek düzeyde.*

  – Travis Bradberry, Emotional Intelligence 2.0’ın yazarlarından
   
  *Lencioni, kendine özgü hikâye anlatma tarzıyla hakiki bir ekip oyuncusunun üç temel erdemine hayat veriyor. Kuruluşunuzdaki herkese bu kitabı okutun ve verimliliğin hızla yükselişini izleyin.*

  – Verne Harnish, Entrepreneurs’ Organization’ın kurucusu ve Scaling Up’ın yazarı

İdeal Ekip Oyuncusu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.