sadsad x
asdasd

HTML - CSS Web Siteleri Tasarlamak ve Oluşturmak

Nobel Yaşam

Jon Duckett

72,00 TL
61,20 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
10,80 TL
Alışveriş Listeme Ekle
HTML - CSS Web Siteleri Tasarlamak ve Oluşturmak Hakkında Bilgiler
Türü: Grafik ve Tasarım Kitapları
Sayfa Sayısı: 508
ISBN: 9786059746267
Kapak: Ciltsiz
Jon Duckett
Jon Duckett
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • HTML - CSS Web Siteleri Tasarlamak ve Oluşturmak Kısa Özet

  Avrupa Nükleer Araştırma Organizasyonu olan CERN çalışanı bilim insanı Tim Berners-Lee’nin 1990 yılında web dokümanı işaretleme dilini, yani HTML’yi, geliştirmesi ve hemen bir yıl sonra 1991’de aynı organizasyonunun www’yu kamuoyuna açıklaması ile halk arasında Internet diye bilinen dünya çapındaki birbirine bağlı bilgisayar ağları üzerinden iletişim başlamış oldu.

  Bugün, gelişmiş ülkelerde neredeyse ülke nüfusunun tamamı, tüm dünya nüfusunun ise yarısına yakını artık bugün rahatlıkla Internet’e erişebiliyor. Bu erişim sayesinde dünya artık ufak bir köy haline dönüşmekte, yani, isteyen herkes dünyanın diğer bir ucuna sanal ortamında rahatlıkla erilebiliyor. Bunun sonucu olarak da her dünya vatandaşına erişebilme ve iletişime geçme imkânı oluştu. Özellikle, ticaret dünyası için bu durum inanılmaz fırsatlar doğurmuş durumdadır. 2017 yılı itibariyle 2,17 tirilyon ABD doları civarında olan e-ticaret hacminin 2018 yılı itibariyle 2,49 tirilyon ABD dolarına çıkması bekleniyor.

  Yalnızca bir örneğini verdiğimiz bu Internet’e bağlılık durumunun hayatımızın artık ayrılmaz bir parçası haline geldiğini, sayısız iş fırsatlarını doğurduğunu ve çok sayıda yeni mesleğin ortaya çıkmasına neden olduğu artık aşikar ve bu durumun da artarak devam edeceği de kesin. Tüm bunlar ise basit bir web sayfası ile mümkün.
  Web sayfası geliştirme dili olan HTML ve daha iyi bir sayfa tasarımı, sayısız renk seçimi ve yönetebilme kolaylığı sağlayan CSS bu kitabın temel konularını içermektedir.

HTML - CSS Web Siteleri Tasarlamak ve Oluşturmak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.