sadsad x
asdasd

Hizmet Pazarlama Etkinliği ve Kalite

Gazi Kitabevi

Hüsniye Örs

60,00 TL
52,20 TL
%13 indirim
Kazancınız
:
7,80 TL
Hizmet Pazarlama Etkinliği ve Kalite Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 235
ISBN: 9789944165037
Kapak: Ciltsiz
Hüsniye Örs
Hüsniye Örs
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hizmet Pazarlama Etkinliği ve Kalite Kısa Özet

  Son yıllarda dünya ekonomilerinin geçirdiği değişim ve gelişim süreci, piyasalarda faaliyette bulunan İşletmelerin sektörel sınıflandırmasını da değiştirmiştir.

  Bu sınıflandırmanın bir uç noktasında bulunan yaklaşım, tüm sektörlerin temelde `hizmet sektörü1 olduğu görüşünü ortaya koyar. Bu görüşün temel dayanağı, ne üretirlerse üretsinler işletmelerin özde `fayda` ürettikleridir. Hizmet sektörü, genel ekonomi içindeki payı ülkelerin gelişmişlik düzeylerine göre değişmekte ise de önemli bir ağırlığa sahiptir. Bu ağırlıklı önemin `Hizmet Pazarlaması` açısından da ele alınması gerektiği kanaati, kitabın kaleme alınmasının nedeni olmuştur.

  Kitapta farklı özelliklere sahip olsalar da tüm hizmetler için en Önemli kavramlardan biri olan `kalite`, özellikle incelenmiştir.

  Bununla beraber hizmet pazarlamasında etkinliği arttırma yaklaşımlarına yer verilmiştir. Hizmet pazarlamasında kalite konusunda son yıllarda Türkiye`de pek çok araştırma yapılmıştır. Ancak konunun önemi dikkate alındığında az sayıda yayına rastlanmıştır. Bu açığı giderebilmek amacıyla, kitabın hazırlanmasında konuyla ilgili ulaşılabilen ulusal ve uluslar arası yayınlardan yararlanılmış ve pazarlama terminolojisine bağlı kalınarak okuyucuların rahatça anlayabilmelerine çalışılmıştır.

Hizmet Pazarlama Etkinliği ve Kalite Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.