sadsad x
asdasd
53,00 TL
38,16 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
14,84 TL
Hipnotik Satış Hakkında Bilgiler
Türü: Pazarlama Satış ve Reklam Kitapları
Sayfa Sayısı: 400
ISBN: 9786052048443
Kapak: Ciltsiz
Kürşat Tuncel
Kürşat Tuncel
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Hipnotik Satış Kısa Özet

    Elinizde tuttuğunuz, ciddi bir hipnoz ve hipnoterapi eğitimi almış bir satış eğitmeni tarafından yazılmış ilk Türkçe kitaptır. British Hypnosis Research and Training Institute`de bu eğitimi alan ve bunu satışa uyarlayan ilk Türk satış eğitmeni olduğumu onaylıyor. Yurtdışında yazılmış hipnotik satış konulu kitapların birçoğu NLP ve ikna temelli bilgileri içeriyordu. Tabi ki benim kitabımda da bunlar hayati bir yer tutuyor ama ben hipnoz ve trans fenomenini ve beynimizde o sırada neler olup bittiğini okuyuculara bilimsel bir perspektiften vermek istedim.

    Hipnoz kesinlikle sihir veya büyücülük değildir. Hipnoz, beynin bir gerçekliğidir ve bu bilgiye hakim olmak bir satıcının hayatını değiştirebilir. Bence bugün için bir satıcının ulaşabileceği en ileri seviye hipnozu müşterileri üzerinde kullanmaktır. Umuyorum ki bu kitabı ciddiyetle okuyan ve uygulamaya çalışan kişiler için müşterileri ikna etmek ve onları istedikleri şekilde yönlendirmek çok daha kolay bir hal alacaktır.

    Ben kendi adıma çıktığım kişisel gelişim yolculuğunda vardığım noktadan ve bu yolculuğun duraklarının birbirileriyle nasıl bir bağlantısı olduğunu en sonunda anlamış olmaktan dolayı çok mutluyum. Bundan sonraki amacım bu bilgiyi ve gelişim sürecinin keyfini okuyucularımla ve öğrencilerimle paylaşmak olacak.

Hipnotik Satış Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.