sadsad x
asdasd

Hikayelerle Evlilik Sevgi ve Mutluluk

Uysal Yayınevi
30,00 TL
19,50 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
10,50 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Hikayelerle Evlilik Sevgi ve Mutluluk Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 352
ISBN: 9789752622906
Kapak: Ciltsiz
Mürşide Uysal
Mürşide Uysal
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hikayelerle Evlilik Sevgi ve Mutluluk Kısa Özet

  Allahu Teala her şeyi çift yaratmıştır. Kadın ve erkek birbirlerine ihtiyaç duyar, birbirlerini mıknatıs gibi çekerler. Çünkü her biri bir el­manın yarısı gibidir ve diğer yarısını arar.

  İnsan ömrünün en önemli olayı iyi bir eş seçimidir. Eş seçmek, kitap seçmeye benzer. İyi tasarlanmış, bir ka­pak ve cilt ilginizi çekebilir. Ama içeriği sağlam olma­dıkça, sonunu getirmek zordur. Önce ne okuyacağına karar vermen lazım. Eş seçiminde de en önemli faktör insanın kendisidir. İnsanın önce kendini tanıması, nasıl bir hayat istediğine karar vermesi çok önemlidir. Seçti­ğiniz eş, artık sizin hayatınızı ve çocuklarınızın hayatını yakından ilgilendirecektir.

  İyi ve başarılı bir evliliğin iki şeye bağlı olduğunu unut­mayın, doğru insan olmak ve doğru insanı bulmak olmasını bilendir. Mutluluk bir sanattır. Her sanat gibi bilgi ve beceri ister. Gayret edilirse öğrenilir.İki kanatlı kuş veya iki kürekli kayık gibidir evlilik. Tek kanatlı kuş uçamaz, tek kürekle kayık olduğu yerde dö­ner. Biri olmayınca evlilik bitmiş demektir.

  İnsan fıtratı soyut kavramları somut olarak daha kolay anlar. Fikirleri hikaye, fıkra yoluyla ve metaforlar kulla­narak anlatmak anlama kolaylığı sağlar. Hatta daha da ötesi fikirlerin zihinde kalmasını sağlar. Hayal etmek, bir film izler gibi hikâyeleştirerek anlatmak öğrenme kapa­sitesini artırır. Kur’an-ı Kerim’de kıssalar yoluyla, pey­gamberimizin sözlerinde, Mevlana’da… Hikayeli anla­tımı görüyoruz.

  Biz de evlilikte sevgi ve mutluluğu yaşamanız için *sevgi ve mutluluk hikayeleri*ni sizlere sunduk. Rabbim her iki dünyada da güzellikleri yaşatsın.

Hikayelerle Evlilik Sevgi ve Mutluluk Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.