sadsad x
asdasd

Herkes İçin Yapısal Yolla İtalyanca 2

İnkılap Kitabevi

Asım Tanış

132,00 TL
92,40 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
39,60 TL
Herkes İçin Yapısal Yolla İtalyanca 2 Hakkında Bilgiler
Türü: İtalyanca
Sayfa Sayısı: 264
ISBN: 9789751036261
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2015
Asım Tanış
Asım Tanış
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Herkes İçin Yapısal Yolla İtalyanca 2 Kısa Özet

  *Herkes İçin Yapısal Yolla İtalyanca*, 1974’te yayımlandığında, Damla daha dünyada bile yoktu. Dolayısıyla elinizdeki yapıtın da ortaya çıkması için, önce Damla’nın 1984’te doğması, sonra  büyümesi, bugüne gelmesi ve babasına yardımcı olması gerekiyordu.

  İtalyanca’yı öğrenenlerce çok istenen, onlara çok yararlı olacağını bildiğimiz ve umduğumuz bu yapıt aracılığıyla, onların bildiklerinin uygulamaya da konduğunu görmeleri amacıyla yalnızca *Alıştırmalara Karşılıklar*la yetinmedik, bir o kadar da *İtalyanca’dan-Türkçe’ye, Türkçe’den-İtalyanca’ya Çeviri Örnekleri* ekledik.

  Konuşulduğu ülkede bile gerektiği gibi öğrenilmesi çok çaba isteyen, her yabancı dilin, başka ülkelerde öğretilebilmesi/öğrenilebilmesi için, gerçekte beş yüz sayfalık değil, binlerce sayfalık kitaplar da bir yere dek yeterli olabilir. Bu nedenle, aşağı yukarı bütün kuralları, binlerce sözcüğü öğrenip, alıştırmaların karşılıklarını verdikten sonra da o yabancı dilin peşini bırakmamak, sürekli onunla ilgilenmek, özellikle o dille ilgili çeviriler yapmak, başkalarınca yapılmış çevirileri de elden geldiğince karşılaştırmalı olarak incelemek gerekir.

  Sözümüzü şöyle bitirelim: Yabancı dil sevgili gibidir. Sevgiliyi de sürekli sevmelisiniz, onun peşini hiç bırakmamalısınız. Siz onun peşini bırakırsanız o da sizi bırakır gider. Kalıcı sevgili olmasını istiyorsanız onun peşini bırakmayın, hep sevin. Unutmayın!

  Asım Tanış - Damla Tanış

 • 1. Hamur

Herkes İçin Yapısal Yolla İtalyanca 2 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.