Her Yönüyle Spor Araştırmaları III

Akademisyen Kitabevi

Kolektif

300,00 TL
261,00 TL
%13 indirim
Kazancınız
:
39,00 TL
Her Yönüyle Spor Araştırmaları III Hakkında Bilgiler
Türü: Başvuru Kitapları
Sayfa Sayısı: 258
ISBN: 9786258259186
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Her Yönüyle Spor Araştırmaları III Kısa Özet

    Her yönüyle spor araştırmaları kitap serimizin üçüncü cildiyle siz değerli okurlarımıza, spor bilimleri alanında güncel konularla yeniden birlikteyiz. Birbirinden değerli 28 araştırmacı tarafından hazırlanıp 14 farklı bölümde sunulan akademik çalışmaların yer aldığı kitabımızın, uluslararası çok sayıda kütüphane üzerinden okurlara ulaşarak spor bilimleri literatürüne önemli katkılar sunacağını umut etmekteyiz. 
    Kitabımızda “Eurofit Test Bataryası”, “Covid-19 Pandemisinde Fiziksel Aktivite ve Sosyal Ağ Düzeyleri”, “Taekwondoda Enerji Sistemleri”,  “Covid-19 Pandemi Döneminde Bireylerin Fiziksel Aktivite Düzeyleri İle Beslenme Alışkanlıklar”, “Üniversite Öğrencilerinin Serbest Zaman Doyumu ve Sağlık Algısı”, “Egzersiz ve BDNF İlişkisi”, “2018 FIBA Kadınlar Basketbol Dünya Kupası Müsabaka Analizi”, “Karate ve Taekwondo Branşlarının Kişilik Bağlamında Nitel Olarak İncelenmesi”, Spor Bilimleri Öğrencilerinin Çeşitli Değişkenlere Göre Fiziksel Benlik Düzeyleri”, “E-Spor”, “Kriket Sporcularının Spora Bağlılık Düzeyleri”, “Sporcuyu Tanımada Psikolojik Bir DNA: Mizaç ve Dokuz Tip Mizaç Modeli”, “Curling Spor Branşında 2. Lig Statüsündeki Sporcuların Liderlik Yönelimleri” ve “Spor Bilimleri Fakültesi Öğrencilerinin TYT ve OBP Puanlarının Akademik Başarı Düzeyleriyle İlişkisi” konuları bilimsel yöntemlerle incelenerek bölümler halinde sunulmuştur.
    Kitabımıza değerli çalışmaları ile katkı veren başta araştırmacılarımız olmak üzere ilgi ve desteklerinden dolayı Akademisyen Yayınevi’ne teşekkürlerimizi sunarız.

  • 2. Hamur

Her Yönüyle Spor Araştırmaları III Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.