sadsad x
asdasd
30,00 TL
20,10 TL
%33 indirim
Hep Seni Aradım Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 424
ISBN: 9789759999292
Kapak: Ciltsiz
Maria Duffy
Maria Duffy
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hep Seni Aradım Kısa Özet

  Derler ki kaderinizdeki kişi dünyaya geldiğinde, gökyüzünüzde bir yıldız belirirmiş…

  Ve ta ki günün birinde siz onu bulana dek o yıldız, size ona giden yolu göstermek için tüm gücüyle parlamaya devam edermiş.

  Donna ile Will, yıllar önce aynı gün, aynı hastanede dünyaya gözlerini açtıklarında onlar için parlayan yıldızların, birbirlerine bu kadar yakın olduğunu asla tahmin edemezlerdi. Daha aldıkları ilk nefeste dokunmuştu kader kalplerine. Öte yandan geçen zaman, ikisi için gece ile gündüz kadar zıt hayatlar sunacak kadar acımasızdı.

  Donna, sorunlu annesi ve fedakâr ablası ile zor şartlar altında yaşam mücadelesi vermek zorundaydı. Will ise yaşadığı büyük kaybın ardından acısını, dünyanın öteki ucuna giderek yaşamaya karar vermişti.

  Oysa Will, hayatın anlamını bulmak üzere çıktığı bu yolculukta başından beri kaderini, yani Donna’yı aradığından habersizdi. Birbirlerinin varlığından bile haberdar olmasalar da takvimden düşen her yaprak, her adım, her yol onları bir araya getirecek tesadüfler zincirinin bir parçasıydı. Ta ki her şey için çok ama çok geç olana dek…

  Peki ya aşk? Bu üç harfli kelime, zamana bile karşı gelip yanlışları doğruya çevirebilecek kadar güçlü olabilir miydi? Hep Seni Aradım, doğru insana yanlış zamanda âşık olanların hikayesi.

Hep Seni Aradım Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.