sadsad x
asdasd

Hemşirelikte Klinik Öğretim Stratejileri

Nobel Akademik Yayıncılık

Kathleen B. Gaberson

79,00 TL
63,20 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
15,80 TL
Hemşirelikte Klinik Öğretim Stratejileri Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 392
ISBN: 9786053204657
Kapak: Ciltsiz
Kathleen B. Gaberson
Kathleen B. Gaberson
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Hemşirelikte Klinik Öğretim Stratejileri Kısa Özet

    Clinical Teaching Strategies in Nursing kitabının Türkçeye çevrilmesi hemşirelik alanında ders kitaplarının yanında klinik öğretime yönelik rehber kitaplara da ihtiyaç duyulmasından kaynaklanmıştır. Hemşirelikte Klinik Öğretim Stratejileri kitabı ile klinik eğiticilere rehberlik etmek hedeflenmiştir. Hemşirelik öğrencilerinin klinik öğretiminde yer alan ve klinik öğretimin öneminin bilincinde olan her eğiticinin bilmesi gereken yenilikçi bilgilerin yer aldığı bu kitap 3 kısım ve 15 bölümden oluşmaktadır. İlk kısım, klinik öğretim için zemin hazırlayan altı bölümden oluşmaktadır ve klinik öğretim aktivitelerini planlanmasına yardımcı olacak bilgilere yer verilmiştir. Kitabın ikinci kısmı etkili klinik öğrenme stratejilerine odaklanan yedi bölüm içermektedir. Son kısım değerlendirmeye yönelik iki bölümden oluşmuştur.

    Kitabın en üstün yönü; her bir bölüm içinde tablolaştırılan ve bölüm sonlarında yer alan, klinik eğitici temel yeterliliklerini değerlendiren hazır şablonlar gibi klinik öğretim aktivitelerine yol gösterebilecek çok sayıda örnek içermesidir.

    Bölüm çevirilerini yapan her biri alanında uzman değerli meslektaşlarımızın yoğun çabaları sonucu ortaya çıkan bu kitap klinik alanlarda çalışan akademisyenlerin yanı sıra öğrenciler, mezunlar, klinisyen hemşireler ve ilgi duyanlar için kaynak kitap olma özelliğine sahiptir.

Hemşirelikte Klinik Öğretim Stratejileri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.