sadsad x
asdasd
95,00 TL
86,45 TL
%9 indirim
Kazancınız
:
8,55 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Hemşirelik Araştırmasının Esasları Hakkında Bilgiler
Türü: Tıp Bilimleri Kitapları
Sayfa Sayısı: 493
ISBN: 9786059160179
Kapak: Ciltsiz
Özlem Aslan
Özlem Aslan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Hemşirelik Araştırmasının Esasları Kısa Özet

    Bu yayın, bu ders kitabını ve "Hemşirelik Araştırmasının Esaslarına İlişkin Çalışma Rehberi"ni içeren eki üzerinde çalıştığımız sekizinci zamana işaret etmektedir. adlı İnternet sitesinde, öğrenci için öğrenme yardımcıları ve eğitici için eğitim materyalleri de bulunmaktadır. Bu bütünleşik öğrenme eğitim paketi, öğrencilere, araştırma raporlarının nasıl okunacağını, eleştirileceğini, araştırma raporlarının, hemşirelik uygulamasına nasıl aktarılacağını öğretmek için düzenlenmiştir.

    Hemşire araştırmacıların, yeni yöntemleri kullanmaları konusunda güncellemeler yaparken, araştırma metodolojisindeki önemli yenilikleri nakleden eğitim araçlarına ilişkin bir set geliştirme işimizden çok büyük zevk almaya devam ediyoruz.

    Metnin içeriği ve düzenlenmesi konusunda birçok iyileştirmeler yaptığımızdan eminiz. Ancak, aynı zamanda, bu kitabı, dünya çapında bir klasik haline getiren çok sayıda niteliği barındırdık. Bu kitap ve onun ekindeki "Çalışma Rehberi"nde bulunan ilave etkinliklerle birlikte, adlı İnternet sitesi, öğrencilerin faydalanabileceği kaynaklar; hemşirelerin, kanıtı daha dikkatli değerlendirmelerini sağlayan profesyonel bir yolu izlemelerini, daha kolay ve daha doyum verici kılacaktır.

Hemşirelik Araştırmasının Esasları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.