sadsad x
asdasd
30,00 TL
19,50 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
10,50 TL
Hayatı Anlamlı Kılanlar Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Söyleşi Kitapları
Sayfa Sayısı: 240
ISBN: 9786059588331
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Hatice Opak Bilgin
Hatice Opak Bilgin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Hayatı Anlamlı Kılanlar Kısa Özet

    Hatice Opak Bilgin; Rumeli kökenli, Trakyalı bir yazar ve ataları Balkanlardan göç etmiş bilgiye açık, öğrenmeye hazır ve öğrendiklerini yaşama geçiren, kendi tarifi ile çalışan, üreten, yaşayan, Cumhuriyetin yetiştirdiği aydın kadınlarımızdan biri. Edebiyatın ve sanatın birçok dalında çalışmalara imza atıp, bu yöndeki arayışlarına hiç ara vermeden tüm gücüyle mücadelesini sürdürmüştür. Yazar, şair, ressam Hatice Opak Bilgin`in yayınevimizden çıkan kitapları arasında, *Mücevher Işıltısı*, *Tarih ve Kültür Zenginliğimiz Müzeler*, *Bana Düşlerini Anlat* ve *Sana Sevgimi Yolladım* yer almaktadır.


    Türkiye Yazarlar Ansiklopedisi ve Türkiye Yazarlar Birliği ve İlesamlı Bilim Adamı, Şair, Yazar ve Sanatçılar ve Resimli ve Metin Örnekli Türkiye Edebiyatçılar ve Kültür Adamları (C-12-2015`de) Ansiklopedisi`nde yer almıştır.


    Hatice Opak Bilgin`in 8. Kitabı olan "Hayatı Anlamlı Kılanlar" kendi mesleki çalışmalarında başarılı işlere imza atan edebiyatçı-sanatçılarla, toplum öncüleriyle yapılan, bir kısmı günlük gazetede de yayınlanan röportajlardan oluşuyor. Röportaj yapılanların hepsini yakından tanımıyor olsak da, okur mutlaka yakından tanıdığı tarihsel kişiliklerle, edebiyatçı ve sanatçılarla karşılaşacak, bilgisini tazeleyecek ya da bu kişiliklerin bilmediği özelliklerini tanıma fırsatı bulacaktır. Kısacası kitap içimizden birilerini, ama başarılı işlere imza atan toplum önderlerinin bir tablosunu sunuyor.

  • 2. Hamur

Hayatı Anlamlı Kılanlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.