100,00 TL
57,00 TL
%43 indirim
Kazancınız
:
43,00 TL
Harflerime Sevgi Ektim Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 232
ISBN: 9786059069144
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 1 adet satılmıştır.
Yasemin Avanoğlu Aydoğan
Yasemin Avanoğlu Aydoğan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Harflerime Sevgi Ektim Kısa Özet

    Yasemin Avanoğlu Aydoğan ilk eserinde bizi şiirler ve düz yazılarıyla bir sevgi yolculuğuna çıkarıyor. Kimi zaman hüzün, kimi zaman aşkın, sevginin kollarında sürükleniyoruz. An`ın keyfinde, sevginin ruha işlediği satırlarda kendinizi bulmak için Yasemin Avanoğlu Aydoğan`ın kelimelerinin peşine takılın…

    "Geçmiş, gelecek, yaşam… Benim için hayat sevgide buluşmaktır. Her şey an meselesi. İnsan her anını manada yaşamalı. Bunun için savaşların olmadığı, zulümlerin, kötülüklerin yaşayamadığı sadece sevgi ve aşkın hüküm sürdüğü bir dünyayı insana yakıştırıyorum. Hz. İnsan kıymetli. Allah sevgisinden beslenen bir sevgi diliyorum tüm dünyaya. Hayatta yüreklere dokunmak, benim için çok önemli. Hayatın hüzünleri, acıları, sevgileri hepimizin buluştuğu duygular… İnsanın manası bu. Yoksa sadece suretten ibaret olmak hayatı ne kadar anlamsız kılar. Elimde olsa tüm dünyaya sevgi tohumları ekerim. Benim adım, kalemim sevgi. Benimle seni bulabilirsin. Yok ki birbirimizden farkımız. Biz sadece etle kemik değiliz. Kalpten kalbe bir yol vardır. Aynı ruhlar birbirini bulur. Bu kitaptaki satırlar sevgiyle yazıldı."

    Bu kitap sadece ruhunuza dokunmak için yazılmadı. Bu kitabın geliriyle ALS Derneği vasıtasıyla ALS hastalarına bir yardımda bulunacaksınız. Yaşam paylaştıkça güzel.

  • 2. Hamur

Harflerime Sevgi Ektim Hakkında Yorumlar