sadsad x
asdasd
12,96 TL
8,68 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
4,28 TL
Hakimler'in Mesajı Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 224
ISBN: 9786054707300
Kapak: Ciltsiz
Michael Wilcock
Michael Wilcock
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hakimler'in Mesajı Kısa Özet

  'Kutsal Kitap'ın özgün durumlarda verdiği mesajı dinlemek ve Kutsal Kitap aracılığıyla Tanrı'nın sesini duymak konusunda görev yapan mükemmel bir kaynaktır.'

  - Christina Baxter

  'Serisindeki kitapları esinleyici, bilimsel ve uygulamada kullanımının muazzam olduğunu keşfettim.'

  - Stephen Gaukroger

  Hakimler Kitabı,  Kutsal Kitap'ın en tanınan öykülerinin yanı sıra en az bilinen öykülerini de içerir. Bu öykülerin içinde çekici bulduğumuz pek çok unsur olmasına rağmen, itici bulduğumuz daha çok şey vardır. Bize insanlığın en derin günahını gösterirler, ancak bu günahı Tanrı'nın bol olan lütfunun ışığında görürüz. Şimşon, Yiftah ve Barak gibi, İsrail'in hâkimlerinin ardında ayırt eden ve karar veren Hakim durur.

  Michael Wilcock, bize Tanrı'nın o zaman ya da bugün halkını asla terk etmeyeceğini gösterir. Her şeyin Hakimi, felaket yönünde gidiyorlarmış gibi gözükseler dahi, kendilerini yok etmekte başarılı olmamalarını sağlar. Temelde, Hâkimler kitabı Tanrı'nın lütfunun öyküsüdür.

  Michael Wilcock, Bristol şehrindeki Trinity Kolejinde Pastoral Çalışmalar Müdürü ve Durham'da St. Nicolas Kilisesinin vaizi olarak görev yapmıştır. Şimdi ise Eastbourne, İngiltere'de yazar ve konuşmacı olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda, Kutsal Kitap Günümüzde Konuşur dizinlerinde, Tarihler, Mezmurlar, Luka ve Vahiy'le ilgili yorum kitaplarının yazarıdır.

  Kutsal Kitap Günümüzde Konuşur, Eski ve Yeni Antlaşma'daki kitaplar ve Kutsal Kitap boyunca geçen temalara dayanan üç seriden oluşan yorumlamaları betimler.

Hakimler'in Mesajı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.