sadsad x
asdasd

Haatchi ve Küçük Dostu

Koton Kitap
20,37
15,68
%23 indirim
Haatchi ve Küçük Dostu Hakkında Bilgiler
Türü: Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 200
ISBN: 9786056468674
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Wendy Holden
Wendy Holden
Devamı
Kampanya

Haatchi ve Küçük Dostu Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Haatchi ve Küçük Dostu Kısa Özet

  Bir Farkındalık ve Yardım Projesi!

  Koşulsuz sevgi, güven ve bağışlayıcılık karşısında ruha ne olduğu hakkında bir kurtuluş öyküsü: *Haatchi ve Küçük Dostu’’

  Küçük Bir Çocuk ve Üç Bacaklı Köpeğinin İlham Verici Gerçek Hikâyesi!

  *Bu kitap farklı olanlara ve öyle oldukları için onları daha çok seven insanlara ve hayvanlara adanmıştır.*

  - Wendy Holden

  Eski gazeteci, deneyimli yazar Wendy Holden’dan, küçük bir çocukla çok özel bir köpeğin içinizi ısıtacak gerçek hikâyesi Haatchi ve Küçük Dostu, Koton Kitap etiketiyle dünyadan sonra Türk okurunun da kalbine dokunmaya hazırlanıyor. Bu kitapta tekerlekli sandalyeye mahkûm, nadir bir kas hastalığı olan ve ailesi tarafından Küçük D olarak çağırılan Owen’ın, terk edildiği tren raylarında üzerinden tren geçtikten sonra ölmek üzereyken mucizevi bir şekilde kurtarılan çoban köpeği Haatchi’yle hayata tutunmasının hikâyesini okuyacaksınız. Satılan her kitabın 1 TL’si Türkiye Kas Hastalıkları Derneği Kasder aracılığıyla bir çocuğun, 1 TL’si ise hayvan korumacı Yaşam Hakkına Saygı Derneği aracılığıyla bir hayvanın hayatını aydınlatacak.

  Siz de bu müthiş kitabı okuyarak ihtiyacı olanlara ışık olun. Gazeteci yazar Wendy Holden’ın, 2012’nin sonlarında Haatchi ve Küçük Dostu’nun hikâyesinden etkilenerek yazdığı kitap, bir hayvan ve bir çocuğun zorlukları yenmelerini ve hayata tutunmalarını sağlayan dostluğunu anlatıyor.

  Hayatta mutsuz olduğunuz, hastalıklarla boğuşurken umutsuzluğa kapıldığınız anlarda, bu mucize dostluk size ilham vererek yeniden güçlü hissetmenize yardım edecek. Kitabın hikâyesinden esinlenen Koton Kitap, satılan her kitabın 1 TL’si KASDER’e, 1 TL’si ise Yaşam Hakkına Saygı Derneği’ne olmak üzere 2 TL’lik kısmını bağışlayarak, benzer zorlukluklarla karşı karşıya başka hayatlara ışık olmayı hayal ediyor.

  Haatchi, tren raylarına terk edilmiş ve üzerinden bir tren geçmiş olmasına rağmen mucizevi bir şekilde hayatta kalan ama başka çare olmadığı için bir bacağı ve kuyruğu kesilen özel bir Anadolu Çoban köpeği. Ailesi tarafından *Küçük D* olarak çağırılan Owen ise nadir bir kas hastalığı yüzünden tekerlekli sandalyeye mahkûm, endişeli ve çekingen küçük bir çocuk. Bu iki muhteşem varlığın birbirinin hayatında meydana getirdiği değişimleri okuduğunuzda, koşulsuz sevgi, güven ve bağışlayıcılık karşısında hiçbir engelin duramadığını göreceksiniz

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.