sadsad x
asdasd

Guroni Ar Lazi Oxorca Yürekli Bir Laz Kadını Bedia Xala

Kaldıraç Yayınevi

Selma Koçiva

25,00 TL
17,50 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
7,50 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Guroni Ar Lazi Oxorca Yürekli Bir Laz Kadını Bedia Xala Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Kitaplar
Sayfa Sayısı: 255
ISBN: 9786058785663
Kapak: Ciltsiz
Selma Koçiva
Selma Koçiva
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Guroni Ar Lazi Oxorca Yürekli Bir Laz Kadını Bedia Xala Kısa Özet

  Pambuği ekimi Şurimşine Dinana
  Dinana sin dido fark~li ar miti re. Karta na amaxta ortam i s efrafi skanis na meçap hissiyatiten irişa etkiuxvenup birtum. Çkinaşi ok'obğala loqa nenapeten oğarğaluşi kabiliyeti samimiyeti do kai guri skanik emedeni odas yopşaps do karta yeri guinkasen. Irik skani sihiris konoqups.

  Beroba çkimis skani stei mskva parameti na atkven ar miti oqopinu minfu. Na grfvi stei sin dido farkli re Dinana skidalaşa xeş gyok'napu meqonei dulyaş oxvenu do skani xunerepek karta koçi skanda xayrani ditaleps. Skani stei yopşa ar oxorca man var mizlrapun.

  Pamuğum canım anneannem Anneanne sen çok bambaşka bir insansın. Her girdiğin ortamda etrafa yaydığın hissiyat herkesin senden etkilenmesine sebep olur her zaman. Bilgi birikimin hoş sohbetin anlatım kabiliyetin samimiyetin iyi kalpliliğin hemen sarar odayı dolduruverir. Herkes senin büyüne kapılır.

  Çocukluğumda senin kadar iyi bir hikaye anlatıcısı olabilmek isterdim. Dedim ya sen çok bambaşkasın anneanne hayata tutunuşun üretkenliğin hünerlerin herkesi sana hayran bırakır. Senin kadar dopdolu birini tanımadım ben.

Guroni Ar Lazi Oxorca Yürekli Bir Laz Kadını Bedia Xala Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.