sadsad x
asdasd
30,00 TL
24,00 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
6,00 TL
Günahkar Oyunlar Hakkında Bilgiler
Türü: Aşk Kitapları
Sayfa Sayısı: 432
ISBN: 9786055598853
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2013
Shayla Black
Shayla Black
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Günahkar Oyunlar Kısa Özet

  İki erkek kardeş arasında... 

  Xander Santiago hayatını milyoner bir playboy olarak geçirmiştir. Aile şirketinde var olma ve yönetim kurulunda yer alma fırsatına asla sahip olamayan Xander, böylece yatak odasında bir efendi olmayı tercih eder. Büyük kardeşi Javier ise aile şirketinin tüm sorumluluklarını yüklenmiş ve bu mirası bir imparatorluğa dönüştürmek için durmaksızın çalışmıştır. Ancak, şirket içinde ortaya çıkan casusun, bir katille yaptığı iş birliği, karısının öldürülmesiyle sonuçlanır. Bu cinayet Javier'i uzun yıllar süren suçluluk ve öfke girdabının içine sürükler… Ta ki Xander kardeşini kurtarmak için gelene dek. 

  Karşı konulmaz bir kadın... 

  Javier'in hayatını yeniden yoluna koymasını arzulayan Xander; kardeşini sarhoş edip onu zorla da olsa, orada tesadüfen, güzeller güzeli London McLane ile tanışacakları Louisiana'ya sürükler. Büyük bir trajedi ve uzun yıllar süren mücadelenin ardından London, hayatında yepyeni bir başlangıç yapmaya kararlıdır. Ve bu iki seksi milyoner kardeş ona yardım etmek için sabırsızlanmaktadır. Hem de her anlamda. London, baştan çıkarıcı tekliflere karşı, kendini istekli bir arzuyla yanıp tutuşurken bulur… Ve tek isteği sevgisinin bu iki kardeşi iyileştirmesi olacaktır. 

  Kaçınılmaz bir tehlike... 

  Ancak bir katil, tüm bu yaşananları Santiago kardeşleri yok etme amacıyla uzaktan izlemektedir. Özellikle de sevgili kadınları London'ı hedef alarak. Korku ve arzular birbirine karışırken, soluksuz okuyacağınız bir macera. 

  "Kavurucu… Merak uyandıran." -Lora Leigh- 

  "Yakıcı bir seksiliği var." -Maya Banks- 

  "Günahkâr ve baştan çıkarıcı." -Jaci Burton- 

  "Bu kitap ateşli!" -Smexy Books-

 • 2. Hamur

Günahkar Oyunlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.