sadsad x
asdasd
56,25 TL
39,38 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
16,87 TL
Griden Beyaza Hakkında Bilgiler
Türü: Popüler Bilim Kitapları
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9786258498172
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
Gri Koç - Gökhan Müftüoğlu
Gri Koç - Gökhan Müftüoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Griden Beyaza Kısa Özet

  Gri rahat bir renktir. Gözü yormaz. Beyaz gibi aydınlık değilse de siyah gibi karanlık da değildir. Orta karar bir hali vardır, zahmet vermez, konforludur. Tehlikesi de tam buradadır. Kolay alışırsınız ona, durağandır; sizi herhangi bir eylem için teşvik etmez, bir alana sabitler.

  Gri alanınız kimi zaman sizi alıkoyan çekingenliğiniz, fanatizminiz veya arkadaş ortamınız kimi zaman ise saatlerinizi harcadığınız uyku veya sosyal medya olabilir. Yani kim nerede gereğinden fazla zaman ve enerji kaybediyorsa onun gri alanı orasıdır ve orada hayallere, hedeflere yer yoktur. Peki onlar nerededir? Beyaz alanda…

  Ancak Griden Beyaza bir yolculuk yaptığınız takdirde kalbinizin derinliklerinde bir hazine gibi sakladığınız hayallerinizi ortaya çıkarabilir, kabiliyetinizi keşfedip onu bir cevher gibi işleyebilirsiniz. Geleceğinizi tayin etmek, önünüzdeki tüm sınavları verebilmek için korksanız, zorlansanız dahi yola çıkıp mücadele etmeniz, hayallerinizin gerçekleşeceği anı düşleyerek adım adım ilerlemeniz gerekir.

  Yolunuza çiçekler serileceğini vadetmiyorum aksine yol tuzaklarla dolu... Ama merak etmeyin, yolculuğunuzun rotasını doğru bir şekilde tespit edebilmeniz için bu kitap size rehberlik edecek. Hayallerinize ulaşma yolunda ihtiyaç duyduğunuz içeriği -motivasyon, hedef belirleme, planlama, verimli çalışma, irade ve zaman yönetimi konularını- bu kitapta bulabileceksiniz.

  Haydi, direksiyonun başına geç tayfam, artık kaptan olma vakti!

  Gri yolları terk edip beyaz hayallerin için sonuna kadar mücadele et.

 • 2. Hamur

Griden Beyaza Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.