sadsad x
asdasd

Girişimsel Kardiyoloji Board Değerlenderimi

İstanbul Tıp Kitabevi

Marton J. Kern

2.597,40 TL
1.688,31 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
909,09 TL
Girişimsel Kardiyoloji Board Değerlenderimi Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 470
ISBN: 9786054949229
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2015
Marton J. Kern
Marton J. Kern
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Girişimsel Kardiyoloji Board Değerlenderimi Kısa Özet

  Sınav performansınızı ideal hale getirmeye yardımcı olmak için Kardiyovasküler Anjiyografı ve Girişimler Cemiyeti (SCAI) üyeleri, SCAI Girişimsel Kardiyoloji Board Derlemesi`nin -girişimsel kardiyolojide board sertifikası ve yeniden sertifikasyon sınavları için kapsamlı bir derleme- tamamen gözden geçirilmiş ve güncellenmiş ikinci baskısını hazırladı.

  Bu dinamik kaynağın sınav notlarınız, nasıl iyileştirdiğini görün !

  Ayrıntılı içerik, bilgilerinizi güncel tutmak için tasarlanmış önemli klinik çalışmaları da içeren, girişimsel kardiyoloji board sınavındaki tüm konuları kapsamaktadır.

  350`den fazla çizim ve çok sayıda tablo, önemli noktalara hızlı bir şekilde göz atmanızı sağlar- zaman kaybınızı azaltır ve değerli çalışma sürenizi korur !

  Kardiyovasküler Anjiyografi ve Girişimler Cemiyeti üyelerinden uzman görüşleri board sınavında yer alması en muhtemel konulara odaklanmanıza yardımcı olur.  

  Kendi kendini değerlendirme sorularını içeren web sitesi, siz öğrendikçe gelişiminizi takip etmenizi sağlar- güçlü yanlarınızı ve daha fazla çalışmanız gereken alanları belirlemenize yardımcı olur.

  İkinci baskı için yenilik

  Yeni organizasyon, endotel fonksiyonu ve restenozu içeren aterosklerozun temel bilimini, invazif girişimlerin farmakolojisini, görüntüleme tekniklerinin temelini, PCI`ın anatomi ve fizyolojisini, özel koroner girişim alt-başlıklarını, hasta yönetimindeki kritik yönleri, periferik vasküler hastalıkları ve son olarak yapısal kalp hastalıklarını içeren dokuz bölüm içermektedir.

  Yeni uzman Q&A, kritik sınav başlıklarına odaklanmanıza yardımcı olan 200+ soru ve cevap sağlamaktadır

  Sınavınız için bu derlemeyi...

  Bugün bir kopyasını edininl

 • 1. Hamur

Girişimsel Kardiyoloji Board Değerlenderimi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.