93,00 TL
66,03 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
26,97 TL
Gezegen Rehberi Hakkında Bilgiler
Türü: Popüler Bilim Kitapları
Sayfa Sayısı: 240
ISBN: 9786052297032
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
Murat Murat
Murat Murat
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Gezegen Rehberi Kısa Özet

  Evreni keşfetmeye hazır mısınız?

  Çoğumuz içinde yaşadığımız evreni, dostça Dünya’mızı ısıtan Güneş’i, galaksimizi ve evrenin sırlarını yakından tanımıyoruz. Oysa evren, her sayfasında birbirinden büyüleyici gizemleri saklayan muazzam bir kitaba benzer. Uzay Kaşifinin El Kitabı serisi, sizleri gökyüzünün ötesinde, uzayın derinliklerinde gizlenen harikaları keşfedeceğiniz keyifli bir yolculuğa davet ediyor.

  Gezegen Rehberi’ni okurken Antik çağın bilginleri ile kadim gökleri süsleyen yıldızları anlamaya çalışırken Kopernik’in yenilikçi mücadelesine tanık olacak, Newton’un her şeyi yerli yerine koyan elmalarından bir ısırık alıp Einstein’in sarsıcı evren tasvirine hayran kalacaksınız.

  Dahası, Büyük Patlama’nın ilk anlarından Süpernovalara, dev kara deliklerden asteroid kuşaklarına, gökbilime dair hemen her şeyi yakından tanımakla kalmayıp sistemimizi paylaştığımız gezegenler hakkında derinlemesine bilgi sahibi olacaksınız.

  Güneş’in kalbinden başlayıp yıldızlararası uzayda sona erecek yolculuğunuz boyunca kimi zaman Mars’ın kızıl çöllerinde gezintiye çıkmaya, kimi zaman donmuş uyduların yeraltı okyanuslarına dalışlar yapmaya, çok uzaklarda yalnız hayata mahkum edilmiş Plüton’u teselli edip kuyruklu yıldızları kendi evlerinde ziyaret etmeye hazır mısınız?

 • 2. Hamur

Gezegen Rehberi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.