sadsad x
asdasd

Gerçek Sünnet Ehli Şia

Asr Yayınları
20,00
17,00
%15 indirim
Gerçek Sünnet Ehli Şia Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 416
ISBN: 9786058461017
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
M. Ticani Semavi
M. Ticani Semavi
Devamı
Kampanya

Gerçek Sünnet Ehli Şia Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Gerçek Sünnet Ehli Şia Kısa Özet

  Artık özgürce düşünülebilen aydın bir zamandayız. Gençlerimiz gözlerini iyi açmalılar. Kendileri bizzat Şia'nın kitaplarını bulmalı, dikkatle okumalı ve Şia'nın alimleriyle hakikatleri görmek için konuşmalılar. Şimdiye kadar duydukları birçok sözün tatlı ve hoş olduğunu, ama ashastar ve herhangi bir dayanağı olmadığını göreceklerdir. Bugün artık herkes istediği yere ve istediği kimseye rahatça ulaşabiliyor. Dünyanın her yerinde Şii var. Şia hakkında araştırma yapmak isteyenler, Şiilerin muhaliflerinden bilgi istememeliler.

  Şiller, kimsenin ulaşamadığı ve haklarında bilgi edinilemeyen bir yeraltı grubu değildir. Şianın kitapları ve inançları tüm dünyada yaygınlaştırılmıştır. Medreseleri var; konferanslar düzenliyor, ders verip konuşmalar yapıyor, tüm dünya Müslümanların' birliğe davet ediyorlar.

  Ben insaflı bir Müslüman'ın, ciddi bir incelemeden sonra hakikati göreceğine ve aldanmayacağına inanıyorum. Ne yazık ki kimi zaman Şia muhaliflerinin hileleri ve aldatmacaları, kimi zaman da bilinçsiz bir Şiinin hal, hareket ve davranışları, bazı hakikatlerin üstünün örtülü kalmasına sebep oluyor. Bazen sadece bir yanlış' düzeltmek veya bir soruyu cevaplandırmak, bir Şia muhalifini sempatizana çevirebilir.

  - Prof. Dr. Muhammed Ticani

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.