Gerçek Sünnet Ehli Şia

Asr Yayınları

M. Ticani Semavi

90,00 TL
63,90 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
26,10 TL
Gerçek Sünnet Ehli Şia Hakkında Bilgiler
Türü: Genel İslam Kitapları
Sayfa Sayısı: 416
ISBN: 9786058461017
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
satis-icon
Satış Rakamları 6 adet satılmıştır.
M. Ticani Semavi
M. Ticani Semavi
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Gerçek Sünnet Ehli Şia Kısa Özet

  Artık özgürce düşünülebilen aydın bir zamandayız. Gençlerimiz gözlerini iyi açmalılar. Kendileri bizzat Şia`nın kitaplarını bulmalı, dikkatle okumalı ve Şia`nın alimleriyle hakikatleri görmek için konuşmalılar. Şimdiye kadar duydukları birçok sözün tatlı ve hoş olduğunu, ama ashastar ve herhangi bir dayanağı olmadığını göreceklerdir. Bugün artık herkes istediği yere ve istediği kimseye rahatça ulaşabiliyor. Dünyanın her yerinde Şii var. Şia hakkında araştırma yapmak isteyenler, Şiilerin muhaliflerinden bilgi istememeliler.

  Şiller, kimsenin ulaşamadığı ve haklarında bilgi edinilemeyen bir yeraltı grubu değildir. Şianın kitapları ve inançları tüm dünyada yaygınlaştırılmıştır. Medreseleri var; konferanslar düzenliyor, ders verip konuşmalar yapıyor, tüm dünya Müslümanların` birliğe davet ediyorlar.

  Ben insaflı bir Müslüman`ın, ciddi bir incelemeden sonra hakikati göreceğine ve aldanmayacağına inanıyorum. Ne yazık ki kimi zaman Şia muhaliflerinin hileleri ve aldatmacaları, kimi zaman da bilinçsiz bir Şiinin hal, hareket ve davranışları, bazı hakikatlerin üstünün örtülü kalmasına sebep oluyor. Bazen sadece bir yanlış` düzeltmek veya bir soruyu cevaplandırmak, bir Şia muhalifini sempatizana çevirebilir.

  - Prof. Dr. Muhammed Ticani

 • 2. Hamur

Gerçek Sünnet Ehli Şia Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.