sadsad x
asdasd
65,00 TL
44,85 TL
%31 indirim
Kazancınız
:
20,15 TL
Genel ve Klinik Biyokimya 2 Hakkında Bilgiler
Türü: Tıp Bilimleri Kitapları
Sayfa Sayısı: 335
ISBN: 9786054499137
Kapak: Ciltsiz
Muzaffer Üstdal
Muzaffer Üstdal
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Genel ve Klinik Biyokimya 2 Kısa Özet

  Atomik iyonların ve biyomoleküllerin canlı organizma lehine (veya aleyhine) gösterdikleri etkileşimlerin incelenerek öğrenilmesi, biz insanlara inanılmaz yararlar sağlamaktadır ve bu alanlardaki kesintisiz buluşlar, bize her günümüzü bir dönüm noktası yapmaktadır.

  Bilginin Güç olduğu toplumda yaşıyoruz ve bilgiye ulaşma araçlarının en önünde kitap geliyor. Durum böyle olunca, kitabın okuruna sağlayacağı yararlara bakılır. İşte kolay okunabilir ve açık bir ifadeyle yazılmış bu kitabın okurlarına sağlayacağı yararlardan birkaçı:

  - Çağdaş ve güvenilir biyokimya literatürleri kaynak olarak alınmıştır.

  Dolayısıyla okurlarını arzuladıkları düzeye kısa zamanda ve rahatça taşıyacaktır;

  - Ulusal bir Çekidek Eğitim Programı (ÇEP) ve Probleme Dayalı Öğrenim (PDÖ) ilkeleri doğrultusunda bir yaklaşım kitapta esas alınmıştır;

  - Kitap uzmanlık sınavı (TUS) geçirecek genç hekimler kadar, pratisyen ve uzman hekimler için yeterli bilgilerle donatılmıştır. Bu çerçevede, genel biyokimya, bilgilerinin yanı sıra, hastalıkların biyokimyası, tanı, tedavi ve hastalık seyrinin izlenmeleri üzerine esasları ve yenilikleri kapsamaktadır;

  - Biyoloji, sağlık bilimleri (tıp, veteriner, eczacılık, biyoloji, beslenme ve diyetetik, biyomedikal, çevre ve gıda mühendislikleri, hemşirelik) yükseköğrenim öğrencilerine onların kıdemli meslektaşlarına ve bu bilimlerdeki öğretim üyelerine yöneliktir.

Genel ve Klinik Biyokimya 2 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.