sadsad x
asdasd
24,00 TL
17,76 TL
%26 indirim
Kazancınız
:
6,24 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Gençlik ve Gelecek Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Kitaplar
Sayfa Sayısı: 342
ISBN: 9786059683333
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Gençlik ve Gelecek Kısa Özet

  Gençlik bir dönem değil, bir ruhtur. Gençlik bır hazinedir ve geleceğimizin mimarıdır. Gençliğın inşası, geleceğin inşasıdır. Gençliğe sahip çıkmamak, manevi bır soykırımdır. 

  Yanı boşımızda medya üzerinden harekete geçen toplumsal halk ayakların başat altörü konumunda olan gençlik,karşımıza aldığımız bir sorunun adı değil, yanımızda hissettiğiğmiz bir gücün adıdır.

   Ailelerin, toplumların, ülkelerin, cemiyet ve cemaatlerin geleceği, yetiştirecekleri yetenekli ve sorumluluk sahibi gençlerin varlığına bağlıdır.

  Zamanın nesnesi değil, öznesi olan bir gençlik, geleceği inşa edebilir. Haya ve edebi kuşanmiş, farklı bakabilen, sorgulayan, analiz eden, ufku yaşadığı coğrafyanın dışına taşan bir gençlik toplumuun öncüsü olabilir. 

  Geleceğe yürümek, ancak yetişkinlerin tecrübesi ıle gençlerin heyecan ve aksiyonun buluşturulmasıyla mümkündür. İnsan potansiyelinin en yuksek dönemi olan gençlik; yenilikçi, devrimci ve. aksiyonerdir. Gençlığı muhafazakarlaşan toplumlar, kendi medeniyetini geleceğe taşıyamazlar.

Gençlik ve Gelecek Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.