sadsad x
asdasd

Gazi Kadın - Fatma Teğmen

Genç Hayat

İbrahim Ünsal

9,26 TL
6,48 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
2,78 TL
Gazi Kadın - Fatma Teğmen Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Çocuk Kitapları
Sayfa Sayısı: 224
ISBN: 9786055122492
Kapak: Ciltsiz
İbrahim Ünsal
İbrahim Ünsal
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Gazi Kadın - Fatma Teğmen Kısa Özet

  Fatma Seher, henüz bir genç kadın iken ailesini, yuvasını, rahat ve huzurunu, akraba ve dostlarını arkada bırakıp her türlü mahrumiyet ve fedakârlığı göze alarak vatanı kurtarmaya koşuyor.

  Bu yiğit Türk kadını, gönüllü olarak katıldığı ölüm kalım savaşımızda erkek silah arkadaşlarını imrendirecek ve onları coşturacak şekilde savaşıyor.

  Savaştan sonra Fatma Teğmen, her gittiği yerde bir kahraman olarak selamlanıyor; bol bol takdir ve alkış topluyor. Fakat hepsi bu kadar… Aradan zaman geçiyor. İstiklâl Savaşımızın adlı adsız birçok kahramanı gibi o da unutulup gidiyor.

  * * *

  Bu güzel vatanda yaşama imkânını borçlu olduğumuz ‘Bizim Kahramanlarımız’dan birini, Gazi Kadın Fatma Teğmen’i mutlaka tanımak istersiniz. Onu tanıyarak, onun şahsında vatan müdafasında şehit olan kahramanlarımıza karşı işlenen vefasızlık suçunun kendi payınıza düşeninden bir nebze olsun kurtulmuş olursunuz.

  O hâlde baştan sona heyecanla dolu bu romanı mutlaka okumalısınız. Sizleri, Kurtuluş Savaşımızın Kahramanı FatmaTeğmen ile tanışmaya davet ediyoruz.

Gazi Kadın - Fatma Teğmen Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.