Futbolda Sistematik Yaklaşımlar

Turna Yayıncılık

Cemal Polat

120,00 TL
93,60 TL
%22 indirim
Kazancınız
:
26,40 TL
Futbolda Sistematik Yaklaşımlar Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Spor Kitapları
Sayfa Sayısı: 141
ISBN: 9786054254774
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2013
Cemal Polat
Cemal Polat
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Futbolda Sistematik Yaklaşımlar Kısa Özet

  1984 Yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü`nden mezun oldu. Sekiz yıl Beden Eğitimi Öğretmenliği yaptıktan sonra 1994 yılında Anadolu Ünivcersitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekoğkulu`nda Öğretim Görevlisi olarak çalışmaya başladı. 1997 yılında Yüksek lisansını Antenman Bilimi yoğunluklu olarak tamamlandı.

  Antrenman Bilgisi, Futbol, Çocuk ve Spor derslerini yürüttü. Yaklaşık 15 yılı içine alan, Fatih Spor, Kurtuluş Spor ve Anadolu Üniversitesi Futbol takımlarını çalıştırdı. Futbol Federasyonu`nun düzenlediği çalıştırıcı kurslarında kondisyon teknik ve taktik konularında dersler verdi.

  Sırasıyla Oslo (Norveç), Palermo (İtalya), Kive (Ukrayna), Bruges (Belçika) ve Lubliyana (Slovenya) kentlerinde düzenlenen Uluslar arası kongre ve konferanslarda ve yine ülkemizde düzenlenen ulusal ve Uluslar arası bilimsel organizasyonlarda futbol içerikli sunumlar yaptı.

  Ajax, Palermo, Bruges, Budapeşte, Sparta Prag, Dinamo Kiev, Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor, Bursaspor, Eskişehirspor, Antalyaspor, Gençler birliği ve Buca spor futbol akedemilerinde araştırmalar yaptı ve karşılaştırmalı rapor hazırlayarak Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü`ne sundu.

  2010 yılından beri ilköğretim okullarını kapsayan *Küçük Ayaklar Futbol Projesi*ni yürüten ve UEFA-A Diploma sahibi olan yazar halen Anadolu Üniversitesi`de Öğretim Görevlisi ve kulüp futbol takımları Teknik Sorumlusu olarak görevlerini sürdürmektedir.

 • 1. Hamur

Futbolda Sistematik Yaklaşımlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.