sadsad x
asdasd

Fisher Price Köpekçiğin Eğitici Tuvaleti

Fisher Price
189,99 TL
161,49 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
28,50 TL
Fisher Price Köpekçiğin Eğitici Tuvaleti Hakkında Bilgiler
Türü: Fisher Price Oyuncakları
ISBN: 887961625066
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Fisher Price Köpekçiğin Eğitici Tuvaleti Ürün Açıklaması

  Marka : Fisher Price
  Üretim Yeri : Endonezya
  Yaş Aralığı : 6 ay - 1.5 yaş
  Cinsiyet : Unisex
  Barkod : 887961625066

  Fisher Price Köpekçiğin Eğitici Tuvaleti ile tuvalet eğitimleri artık çok kolay ve eğlenceli!

  Tu¨rkçe konuşan bu eğlenceli Köpekçik tuvalet miniklere şarkılar ve cu¨mleler ile tuvalete teşvik eder ve onları ödu¨llendirir!

  Bu sevimli eğitici tuvalet gerçekçi bir tuvalet tasarımına sahip! Çocuğunuzu tuvalet kullanmaya teşvik eden ses ve müziklerle tuvalet eğitimine yardımcı olur. Şarkılar ve ses efektleri başarıyı ödüllendirir ve yeniden tuvaleti kullanması için motivasyon sağlmaktadır.

  Minikler tuvaletin sifonunu çektiklerinde eğlenceli ifadeler ve gerçek sifon sesi duyarlar! Ayrıca, çıkartılabilir tuvalet oturağındaki kollar çocukların kendilerine güvende hissetmelerine yardımcı olur.

  Klozet oturağı çıkartılarak yetişkin klozetinde kullanılabilirsiniz. Gerçekçi sifon sesleri, kitap koymak için bölmesi ve erkek çocukları için sıçratmalara karşı koruma ile çocuklar eğlenerek tuvalet eğitimini öğrenecek!


  Yere yakın oturak ve yüksek oturak arkalığı çocukların güvende ve sağlam hissetmelerini sağlarken; onları tuvalet alışkanlığı kazanmasını sağlamaktadır. Ayrıca gerçekçi sesler, şarkılar ve eğlenceli cümleler, çocukları tuvaletteyken meşgul etmeye ve tuvalet kullanımını teşvik etmeye yardımcı olmaktadır.

  Kutu ölçüsü: 32 x 36 x 32 cm.

Fisher Price Köpekçiğin Eğitici Tuvaleti Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.