sadsad x
asdasd

Fisher Price Linkimals Neşeli Tembel Hayvan Türkçe

Fisher Price
269,99 TL
215,99 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
54,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Fisher Price Linkimals Neşeli Tembel Hayvan Türkçe Hakkında Bilgiler
Türü: Fisher Price Oyuncakları
ISBN: 887961807035
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Fisher Price Linkimals Neşeli Tembel Hayvan Türkçe Kısa Özet

  Türkçe, Müzikli ve Işıklı Fisher Price Linkimals Neşeli Tembel Hayvan ile bebekler için oyun zamanı!

  Bu sevimli, etkileşimli tembel hayvan ışıkları, müzikleri ve neşeli dans hareketleriyle bebeğinizi sayılar ve renklerle tanıştırıyor. Linkimals Neşeli Tembel Hayvan, eğlenceli ışıklar, müzikler, şarkılar ve danslarıyla bebeğinizi hareket etmeye ve öğrenmeye teşvik eder.

  Tembel hayvanın ellerini çırpıp başını sallarken sayıları ve renkleri sayması için ayaklarındaki düğmelere basın. Neşeli Tembel Hayvan bunların yanı sıra diğer Linkimals arkadaşlarını tanıyabilir ve onlarla senkronize şekilde müzik ve ışık gösterisi sunar.

  Gelişim ve oyun bir arada:
  İlk bilgiler: Tembel hayvanın eğlenceli şarkıları ve cümleleri, bebeğinize sayıları, renkleri, zıt anlamlı kelimeleri ve alfabeyi tanıtır.

  Kaba motor becerileri: Şarkılar ve müzik, bebeğinizi hareket ve dans etmeye teşvik ederek kaba motor becerilerini geliştirir.

  Duyusal beceriler: Parlak ve renkli ışıklar, neşeli müzikler ve yumuşacık kollar, bebeğinizin görsel, işitsel ve dokunsal becerilerini harekete geçirir.

  Etkileşimli tembel hayvan, eğlenceli ışıklara, şarkılara ve müziğe el çırparak ve başını sallayarak eşlik eder. Alfabe, sayılar, zıt anlamlı kelimeler ve renklerle ilgili şarkı ve cümleleri duymak için tembel hayvanın ayaklarındaki düğmelere basın.

  Karnındaki renkli ışıklar ve yumuşacık kolları, bebeğinizi keşfe davet eder. Diğer Linkimals oyuncaklarını koleksiyonunuza ekleyin ve etkileşimlerini izleyin!

  9 ay ve daha büyük bebekler için uygundur.
  4 x AA (LR6) Alkaline pil ile çalışmaktadır. Piller ürüne dahildir.
  Paket Ölçüsü: 26,2 x 14,2 x 27,9 cm.

Fisher Price Linkimals Neşeli Tembel Hayvan Türkçe Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.