sadsad x
asdasd

Fisher Price Eğlen - Öğren Akıllı Saat

Fisher Price
99,90 TL
84,92 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
14,98 TL
Fisher Price Eğlen - Öğren Akıllı Saat Hakkında Bilgiler
Türü: Fisher Price Oyuncakları
ISBN: 887961858365
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Fisher Price Eğlen - Öğren Akıllı Saat Ürün Açıklaması

  Haydi, başlayalım! Bebeğiniz Eğlen ve Öğren Eğitici Akıllı Saat ile oynarken farklı renkleri öğrenir, selamlaşma ifadelerini dinler, sayı sayar, belki de Köpekçik ile sohbet eder! Tüm bunlar olurken zaman hızla akıp geçecek! Bu oyuncak akıllı saat; ışıklı ekranı, kolayca kavranabilen kordonu ve bebeğinizin keşfedebileceği bir dolu aktivite ile gerçeğinden neredeyse farksız.

  Gelişim ve oyun bir arada!

  İlk bilgiler: Şarkılar ve eğitici cümleler bebeğinizi renkler ve selamlaşmalarla tanıştırır. İnce motor becerileri: Pimi çevirmek, kadranı ayarlamak veya tuşlara basmak gibi aktiviteler bebeğinizin el becerilerini ve el-göz koordinasyonunu geliştirir. Hayal gücünü geliştiren oyunlar: Bebeğiniz bu gerçekçi akıllı saat tasarımı ile yetişkinleri taklit eder!malar ile tanıştıran şarkılar ve cümleler içerir.

  İnce Motor Becerileri: Açma / kapatma düğmesine basma, numarayı çevirme ve düğmelere basma gibi etkinlikler bebeğinizin el becerisini ve el-göz koordinasyonunu geliştirmeye yardımcı olur.

  Hayal Gücü ve Yaratıcılık: Gerçekçi akıllı saat tasarımı, bebeklerin ve küçük çocukların taklit yeteneklerini geliştirir, bir yetişkin gibi davranmalarını sağlar!

Fisher Price Eğlen - Öğren Akıllı Saat Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.