sadsad x
asdasd
64,00 TL
48,00 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
16,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Finansal Muhasebe Hakkında Bilgiler
Türü: İşletme Muhasebe ve Maliye Kitapları
Sayfa Sayısı: 664
ISBN: 9786051339320
Kapak: Ciltsiz
Fehmi Karasioğlu
Fehmi Karasioğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Finansal Muhasebe Kısa Özet

    Bir özlü sözde *Muhasebenin amacı, sadece mikro kayıt değil makro düzeyde kayıt işlemlerini gerçekleştirmektir.* denir. Elinizdeki bu kitap, farklı bir yaklaşımla muhasebeyi öğretmeyi amaçlamaktadır. Öğrencilerin muhasebeye karşı ilgilerini artırmaya yönelik olarak kitapta konular sade ve öz bir dille kaleme alınmıştır. Önce konular anlatılmış, daha sonra konularla ilgili problemler oluşturulmuştur. Anlaşılma düzeyinin yüksek tutulması amaçlanarak muhasebe konuları adım adım ele alınmıştır.

    TMS ve TFRS konuları kısa ve öz olarak sunulmuştur. Temel detaylar örneklendirilerek TMS ve TFRS uygulamalarına yer verilmiştir. TMS ve TFRS' yi uygulayan şirketlerin hazırladıkları finansal tablo örnekleri kitap ekinde verilerek konunun anlaşılması hedeflenmiştir.

    Her meslek sahibinin ve her düzeyde yöneticinin muhasebe ve finans bilgisine sahip olması , onların daha etkin karar almalarına katkıda bulunacaktır. Kitabın bir diğer özelliği ise anlaşılabilir bir dille meslek gruplarına muhasebeyi öğretmeyi amaçlamasıdır.

Finansal Muhasebe Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.