sadsad x
asdasd
294,00 TL
235,20 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
58,80 TL
FİLMLERLE POZİTİF PSİKOLOJİ Hakkında Bilgiler
Türü: Fotoğraf Sinema ve Tiyatro Kitapları
Sayfa Sayısı: 784
ISBN: 9789752566194
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
Danny Wedding
Danny Wedding
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • FİLMLERLE POZİTİF PSİKOLOJİ Kısa Özet

  Bir doz cesarete mi ihtiyacınız var? Yoksa bir şişe mütavazılığa mı? Ekip ruhu eksikliği mi çekiyorsunuz yoksa? Böyle durumlarda ilham almak için film seyretmekten başka bir şey yapmanıza gerek yok . Bu kitap, filmleri *iyileşme* bakış açısından seyretmek için son derece sistematik hazırlanmış, ilgi çekici ve tabii ki pozitif bir rehber.

  Filmler, psikoloji kavramlarını örneklerle açıklayan ve kurgu karakterlerin tecrübelerinden yararlanmayı sağlayan doğal bir öğretim aracıdır. Bu kitabın amacı insan karakterinin güçlü yanlarını canlandıran filmleri ön plana çıkarmak ve kitap, amacına gerçekten çok iyi hizmet ediyor. Örnek olarak seçilmiş filmler, vurguladıkları anahtar kavramlar ve ilgili araştırmalar çerçevesinde mercek altına alınıyor ve üzerinde tartışılıyor. Karakterin güçlü yanlarının dinamiği, sağladığı faydalar ve başa çıkma davranışları inceleniyor.

  *Ek E: Sınıf İçinde, Terapi Seanslarında ve Film Gruplarında Yapılacak Tartışmalar İçin Sorular* ve *Ek G: Filmlerden Faydalanan Bir Pozitif Psikoloji Dersi İçin Ders Programı* gibi bölümler sayesinde psikoloji derslerinde kullanabilecek bir kaynak. Aynı zamanda bireysel ve grup terapilerinde destekleyici materyal olarak da kullanılabilir.

  Prof. Debra Merskin, Oregon Üniversitesi, İletişim Fakültesi

 • 2. Hamur

FİLMLERLE POZİTİF PSİKOLOJİ Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.