sadsad x
asdasd
86,00 TL
60,20 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
25,80 TL
Fetö Medya ve Darbe Hakkında Bilgiler
Türü: Derin Siyaset ve Komplo Teori Kitapları
Sayfa Sayısı: 167
ISBN: 9789753524407
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2017
Yusuf Özkır
Yusuf Özkır
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Fetö Medya ve Darbe Kısa Özet

  Medya ortamındaki manipülasyonların hızına yetişemediğimiz bir çağı tecrübe ediyoruz. Bilhassa sosyal medyanın yeni bir biçim olarak ortaya çıkmasına ve Gezi Parkı olaylarıyla 15 Temmuz darbe sürecindeki ve benzeri hareketlerdeki payına dair tartışmalar, bizi artık medyayı farklı bir kavrayışla ele almaya itiyor.

  Gülenciler öteden beri medyayı dezenformasyon faaliyetinin bir parçası olarak hem kendilerine alan açmak için kullandı hem de yeri geldiği zaman farklı aktörlerin hizmetine sunarak tetikçilik yaptı. Yusuf Özkır’ın FETÖ, Medya ve Darbe kitabı, farklı dönemlerde farklı gazetelerde yayınlanan ve odak noktasında FETÖ’nün yer aldığı değerlendirmelerden oluşuyor.

  Özellikle 15 Temmuz darbe girişimi düşünüldüğünde, bu medyayı doğru bir biçimde kavramanın ne kadar elzem bir kere daha ortaya çıktı.

  FETÖ, Medya ve Darbe, Türkiye’de 2010 sonrasında yaşanan aktüel olaylar ve tartışmalar eşliğinde, siyasi iktidarı devirmeye çalışan medyanın ve bileşenlerinin oluşturduğu dezenformasyonun ortalığı toza dumana boğduğu bir ortamda medyayı ve haberleri çeşitli veçheleriyle ele alan yeni bir kavrayış çabasının neticesi.

 • 2. Hamur

Fetö Medya ve Darbe Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.