FETÖ İhaneti ve Devlet Bahçeli Gerçeği

Berikan Yayınevi

E. Semih Yalçın

177,00 TL
136,29 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
40,71 TL
FETÖ İhaneti ve Devlet Bahçeli Gerçeği Hakkında Bilgiler
Türü: Kurum ve Örgüt Kitapları
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9786052030158
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2017
satis-icon
Satış Rakamları 8 adet satılmıştır.
E. Semih Yalçın
E. Semih Yalçın
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • FETÖ İhaneti ve Devlet Bahçeli Gerçeği Kısa Özet

  Bu eser, 15 Temmuz ihanet kalkışmasının 1. Yılında, bir yıl önce yaşananların tarihi arka planını aziz Türk milletine hatırlatmak ve tarihe not düşmek üzere kaleme alınarak Ortadoğu Gazetesi’nde 15 Temmuz 2017’den, 22 Temmuz 2017 tarihine kadar aynı isimle yayımlanan yazı dizisinin bazı yeni bilgiler ve ekler ile hazırlanmış şeklidir.

  Yazı dizisi yayımlandıktan sonra kamuoyumuzdan, bu bilgi ve analizlerin gazete sayfalarında unutulmaması, kitap haline getirilmesi konusunda yoğun bir talep gelmiştir. İşte *Fetö İhaneti ve Devlet Bahçeli Gerçeği* isimli eser, bu talep üzerine ortaya çıkmıştır.

  Her zaman olduğu gibi, FETÖ’nün nasıl bir ihanet içinde olduğunu ilk defa gören ve başta iktidar partisi olmak üzere tüm kamuoyunu ikaz eden yine MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli olmuştur. Onun liderliğindeki MHP’nin bu ihanet yapılanmasına karşı gösterdiği direnç,Fetö’nün MHP’ye saldırılarının da kaynağını teşkil etmiştir.

  Bu kitapta, küresel emperyalizmin taşeronluğuna soyunan Fetö’nün MHP’yi ele geçirmek için gerçekleştirdiği tüm operasyonları ayrıntılı bir şekilde okuyacaksınız. Şüphesiz, FETÖ’nün ve onların arkasında duranların hesaplayamadıkları tek şey *Devlet Bahçeli Gerçeği* idi.Kanaatimce, onu da 15 Temmuz ve sonrasında öğrendiler.

 • 2. Hamur

FETÖ İhaneti ve Devlet Bahçeli Gerçeği Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.