30 KASIM 2018 TARİHİNE KADAR KARGO BEDAVA!
30,00 TL %40
bkmkitap.com
Fiyatı
18,00 TL
Fiyat Alarmı
 • Ürün Özellikleri
 • Cinsiyetçi bir iş ortamında hayatta kalma rehberi

  Ofis ortamında maruz kalınan üstü kapalı cinsiyetçi tavırlara dair nükteli ve bir o kadar da isabetli tespitlerde bulunan yarı kılavuz yarı manifesto niteliğindeki bu kitaptan, hem kariyer tavsiyeleri alacak hem de kadınların iş hayatındaki yerini pekiştirmeye yardım edeceksiniz.

  *Bu bir dövüş kulübüydü; ama bünyesinde ne şiddeti ne de erkekleri barındırıyordu. Kadınlar çalıştıkları yerlerde maruz kaldıkları cinsiyetçi tavırları birbirleriyle paylaşmak amacıyla aylık buluşmalar düzenliyor ve bu sorunların üstesinden gelmek için birbirlerine tavsiyelerde bulunuyorlardı. Üstelik sadece dertleşmeye değil, birtakım savaş taktiklerine de ihtiyaçları vardı.*

  Burada görev, rekabetten ziyade dayanışmayı seçmesi gereken kadınlara düşüyor. Bunun yanı sıra Bennett, kadınlar için olduğu kadar, erkekler için de yazıyor. Çünkü onların, erkek feministler olarak bu savaşta son derece önemli bir rol oynayacağına inanıyor.

  Kendini değersizleştirmeyi bırak!

  Neler yapabileceğini göster!

  Bu kitap işyerinde maruz kaldığınız cinsiyetçi davranışlara mizah ve kararlılıkla karşı koyabilmenizi sağlayacak eşsiz bir rehber.

  Boyutlar(cm)
  :
  13.5 x 13.5 x 0
  Ağırlık(G)
  :
  376
Yorumlar
x
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.