sadsad x
asdasd

Felsefenin Matruşka Bebekleri

Yayın B

Süleyman Aydın

25,00 TL
20,75 TL
%17 indirim
Kazancınız
:
4,25 TL
Felsefenin Matruşka Bebekleri Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Felsefe Kitapları
Sayfa Sayısı: 178
ISBN: 9786059473118
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Süleyman Aydın
Süleyman Aydın
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Felsefenin Matruşka Bebekleri Kısa Özet

  Bu kitap, eleştirel düşünceyi tüm benliğinde içselleştirmiş, okudukça zihninizin esneyip açılmaya başladığı hissine kapılacağınız, özgün ve yaratıcı çözümlemeleri karşısında büyü-lenmekten kendinizi alamayacağınız bir akademisyenin, Süleyman Aydın`ın ilk felsefi denemesidir.

  Aydın, bu çalışmasındaki yazılarının bir kısmını ilk olarak bizimle paylaştığında felsefeye dair pür akademik yazılarla karşılaşacağımızı düşünmüştük. Fakat Aydın`ın yazılarını okumaya başladığımızda onlarda tahmin ettiğimizin çok ötesinde derin çözümlemeler, düşündüren ustaca saptamalar ve parlak çıkış yolları gördük, heyecanlandık, eserini tamamlayıp bize teslim ettiği ana kadar sabırsızlandık.

  Bu kitabın, zihinsel anlamda alışık olduğunuzdan çok farklı zihinsel çeşniler ve lezzetler tatmanıza, sezgiyle yoğrulmuş bilgiyle dolmanıza ve bir yaşam muhasebesi yapmanıza vesile olacağını düşünüyoruz.

  Süleyman Aydın`ın "Felsefenin Matruşka Bebekleri" isimli kitabını yayınlamayı aklın ve vicdanın sesini önemseyen herkese onurlu bir hizmet olarak görüyoruz, saygılarımızla....

 • 2. Hamur

Felsefenin Matruşka Bebekleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.