sadsad x
asdasd

Fatih'in Günlüğü - Benim Günlüğüm

Cağaloğlu Yayınevi - Çocuk

İsrafil Kurt

30,00 TL
22,50 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
7,50 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Fatih'in Günlüğü - Benim Günlüğüm Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Tarih Kitapları
Sayfa Sayısı: 102
ISBN: 9786058080669
Kapak: Ciltsiz
İsrafil Kurt
İsrafil Kurt
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Fatih'in Günlüğü - Benim Günlüğüm Kısa Özet

  Tarihini, töresini, ait olduğu kökleri bilmeyen, tarihinden ilham almayan nesiller; her rüzgarla sürüklenmeye, savrulmaya maruz kalır. Güçlü ve kendinden emin bir gelecek neslin inşası, kuşkusuz onlara kendi değerlerini aktarmakla, mümtaz kişilikleri tanıtmakla mümkündür.

  Fatih’in Günlüğü adlı bu eser; çocuklarımızı, onların dünyaya bakışlarını da ihmal etmeden, bir tarih yolculuğuna çıkarmayı amaçlıyor. Öte yandan çocuklarımıza; tarih ve medeniyet bilinci aşılarken küçük yaşlarda *hayal edebilme*nin, geleceğe dair planlar yapabilmenin önemine işaret ediyor. Nitelikli görsellerle desteklediğimiz kitabımızın içeriği, çocuklarımızı tam anlamıyla bir okuma şölenine davet ediyor.
  Kitaptan kazanılan davranışların, bilincin boşlukta kalmaması; hayatta somut bir karşılık da bulması amacıyla eserimizin yanında çocuklarımızın geleceğe yönelik hayallerini, ümitlerini, planlarını not almaları için bir de defter hediyesi var yayınevimizin. Şimdilik boş bulunan bu sayfaları; sözcüklere dökülmüş umutlarla ve yeni fetihlerin hayalleri ile bezenmiş görmeyi ümit ediyoruz.

  İyi okumalar dileriz.Cağaloğlu Çocuk

Fatih'in Günlüğü - Benim Günlüğüm Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.