Farklı Gelişen Çocuğum Vardı

Cenevre Fikir Sanat

Pınar Kaya Döşlü

250,00 TL
190,00 TL
%24 indirim
Kazancınız
:
60,00 TL
Farklı Gelişen Çocuğum Vardı Hakkında Bilgiler
Türü: Sosyoloji ile Alakalı Aile ve Çocuk Kitapları
Sayfa Sayısı: 266
ISBN: 9789752454811
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Pınar Kaya Döşlü
Pınar Kaya Döşlü
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Farklı Gelişen Çocuğum Vardı Kısa Özet

  Hayatı hem kendiniz hem de farklı gelişen çocuğunuz için zorlaştırmak istemiyorsanız, bırakın kendisi için o da bir şeyler yapsın. Hayatı boyunca onun yanında olamayacaksınız. Bu yüzden sizin olmadığınız zamanlarda, kendi kendine maksimum düzeyde bakabilmesi, temel ihtiyaçlarını karşılayabilmesi, kendine uğraşlar bulabilmesi ve hatta bir işte çalışabilmesi için lütfen onlara fırsat verin. Lütfen unutmayınız! Herkesin gelişme potansiyeli vardır. Bu gelişme potansiyelini bireyin elinden almak, iyilik yapıyorum sanırken aslında ona en büyük kötülüğü yaptığınız anlamına gelmektedir.

   İşte Pınar Kaya Döşlü’nün bu eseri, her  bireyin birer değer olduğunu düşünerek, çocuklarımızın değerli olduğunu bu  kitap aracılığıyla daha iyi tanıma ve onları nitelikli eğitsel sürece katma yolunda bize önemli ipuçları vermektedir. Unutmayın ki her çocuk farklı gelişir, önemli olan farklı gelişen çocuklarımızın gelişimine destek olmaktır.
   
    Pınar Kaya Döşlü, Çocuk gelişimi, Özel Eğitim ve Çocuk Psikolojisi  alanlarında  multidisipliner  çalışma üzerine odaklanmış,  bir Akademisyen ve yazardır. Psikoloji alanında master yaptıktan sonra Özel Eğitim alanında doktora yapmaya karar vermiştir. Doktora eğitimine devam ederken; Kendi kliniğinde erken çocukluk döneminde yoğun davranışsal müdahale programları uygulamakta ve Çağ Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünde derslere
  girmektedir.

 • 2. Hamur

Farklı Gelişen Çocuğum Vardı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.