sadsad x
asdasd

Eyvah, Yönetici Oldum

ELMA Yayınevi
18,52
11,85
%36 indirim
Eyvah, Yönetici Oldum Hakkında Bilgiler
Türü: Yönetim Kitapları
Sayfa Sayısı: 184
ISBN: 9786055286613
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Özden Aslan
Özden Aslan
Devamı
Kampanya

Eyvah, Yönetici Oldum Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Eyvah, Yönetici Oldum Kısa Özet

  Bir İnsan Kaynakları Masalı, İşte Zor İnsanlar, İyi Ki Farklıyız ve Zor İnsanlarla Zorlanmadan Baş Etmek kitaplarının yazarından yöneticilik yolculuğuna çıkanların *iyilik meleği* olmaya aday bir kitap...

  Özden Aslan, yönetim kitapları alanında iyi bir yazar. Bunun iki temel nedeni var: Öncelikle, eserlerinde doğrudan ders vermeye çalışmıyor. Okur dersi kendisi çıkarıyor, bu çok güzel bir fırsat. İkinci nedense, Özden Aslan’ın iyi bir lider ve oldukça deneyimli bir İK yöneticisi oluşu. O yüzden anlattıkları hep pratik ve gerçek. Bu kitap, sadece yöneticilerin değil, iş hayatındaki herkesin ders çıkaracağı çok çok iyi bir çalışma. Tek bir eksiği var kitabın: O da yazarın Türk oluşu. Kitap, *Dolores Steward yazdı* diye basılsaydı, fazlasıyla okunurdu emin olun.

  - Ahmet Şerif İzgören

  Uzun zamandır beklediğiniz gün geldi ve artık yönetici koltuğundasınız. Peki ya bundan sonrası? Bu sürece hazır mısınız? Yönetici olmanın gerektirdiklerini tam olarak biliyor musunuz? Bunları yerine getirebilecek misiniz? Beklemediğiniz anlarda beklemediğiniz yerlerden gelecek soru ve sorunlarla baş edebilecek misiniz?

  Kendisi de bir yönetici olan Özden Aslan, yöneticilerin ve yönetici adaylarının doğru adımlar atmalarına ve yöneticilik temellerini sağlam inşa etmelerine yardımcı olmak üzere hazırladığı Eyvah, Yönetici Oldum! ile sadece bu soruları yanıtlamakla kalmıyor, aynı zamanda kendine has bir kurgu ve anlatım tarzı ile yöneticilere ve yönetici adaylarına roman tadında bir kılavuz kitap sunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.