sadsad x
asdasd

Evrimci Açıdan Din Psikoloji Siyaset

İthaki Yayınları
30,00 TL
18,00 TL
%40 indirim
Evrimci Açıdan Din Psikoloji Siyaset Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Psikoloji Kitapları
Sayfa Sayısı: 288
ISBN: 9786053755395
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Kaan Arslanoğlu
Kaan Arslanoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Evrimci Açıdan Din Psikoloji Siyaset Kısa Özet

  *Bu kitapta tarif ettiğim gözlüğü kullandığınız anda hiç yaşamadığınız bir berraklık kazanacak görüşünüz... Dünya… ve insan.

  Elbette, yüzde yüz bir netlik bu gözlükle de elde edilemez. Ama önceki görüşünüze göre coşkulu bir sevinç yaşayacaksınız. Fakat kim bilir belki de bu açıklıktan, berraklıktan hoşlanmayacaksınız. Artık kişilik yapınıza göre… Belki insanların büyük bölümünün körlüğü bilinçli olarak yeğlemelerinde, onlara sunulan bu gözlüğe karşı direnmelerinde bir hikmet var.

  İnsan bu. Onu, yani kendini tüm renk ve çizgileriyle apaçık görmekten belki de bilerek kaçınıyor insan soyu. Ne var ki eğer cesaretliyseniz bir denemekte fayda var. Heyecan verici bir zihin açıklığı fırsatı elinizde…*

  Kaan Arslanoğlu, Evrimci Açıdan Din, Psikoloji, Siyaset isimli yeni kitabında, günümüz Türkiye’sinin hayati sorunlarını insanlığın en eski zamanlarda başlayan macerasıyla birlikte, bilimsel gelişmelerin ışığında ele alıyor.

  Arslanoğlu’nun çarpıcı gözlemleri ve samimi dili, kimliği ne olursa olsun bütün okurları etkileyecek ve düşünmeye yöneltecek.

Evrimci Açıdan Din Psikoloji Siyaset Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.