sadsad x
asdasd
130,00 TL
97,50 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
32,50 TL
Erkekçe Hakkında Bilgiler
Türü: Kadın ve Erkek İlişki Kitapları
Sayfa Sayısı: 280
ISBN: 9786054912230
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
A. Cem Keçe
A. Cem Keçe
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Erkekçe Kısa Özet

  Farklılıklar Dile Gelse…

  Birbirlerinden hem biyolojik hem de psikolojik olarak farklı olan kadınlar ve erkekler, Psikoterapist Cem Keçe "Kadınca" ve "Erkekçe" adını verdiği çok özel iki ayrı dil kullanırlar. Bu diller, kadınların ve erkeklerin duygularına, düşüncelerine ve davranışlarına yansıyan; tepkilerini, beklentilerini, tercihlerini, arzularını ve hayata bakış açılarını belirleyen farklılıklarından oluşur. Erkekçe dilini anlamak ve keşfetmek için çok özel bir kılavuz olan bu kitap, erkeklerin dünyasının kapılarını ardına kadar açıyor ve Erkekçe dilini tüm ayrıntılarıyla gözler önüne seriyor…

  - Pusula Yayınevi

  Her yönüyle erkekler...

  "Dünyaya kadınlardan farklı bir pencereden bakan ve bu nedenle görüş açıları da farklı olan erkeklerin kullandığı Erkekçe dilini her yönüyle ele aldığı bu benzersiz eserde, Psikoterapist Cem Keçe, erkeklerin dünyayı nasıl algıladıklarını, olaylar karşısında ne düşündüklerini ve nasıl davrandıklarını anlatarak adeta erkeklerin tüm kirli çamaşırlarını ortaya döküyor. Erkekler hiç bu kadar açık ve net anlatılmamıştı…"

  - Psikoterapi ve Psikoterapistler Derneği (PSİKODER)

  Cinselliğin De Dili Olur…

  "Psikoterapist Cem Keçe değerli birikim ve deneyimlerinin sonucunda ortaya çıkardığı Erkekçe, kadınların ve erkeklerin yaşamın her alanında olduğu gibi cinsellikte de farklı diller konuştuğunu en iyi şekilde anlatıyor… Mutlu bir yaşamın ayrılmaz bir parçası olan cinsellikte karşılaşılan sorunlar, genellikle kadınların ve erkeklerin birbirlerinin dillerini anlamamalarından kaynaklanıyor. Bunun sonucunda da insanlar kendilerini, ilişkilerde tek taraflı doyumun yaşandığı ya da her iki tarafı da mutsuz eden yaşamlara mahkûm ediyorlar. Bu anlamda, Erkekçe, erkeklerle ilgili anlaşılması gereken her şeyi anlaşılır kılıyor…"

  - Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED)

 • 2. Hamur

Erkekçe Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.