sadsad x
asdasd

Enerji Piyasası Mevzuatı

Adalet Yayınevi
69,00 TL
58,65 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
10,35 TL
Enerji Piyasası Mevzuatı Hakkında Bilgiler
Türü: Hukuk Üzerine Kitaplar
Sayfa Sayısı: 703
ISBN: 9786053003236
Kapak: Ciltli
Murat Balcı
Murat Balcı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Enerji Piyasası Mevzuatı Kısa Özet

    Enerji; ekonomi, siyasal ilişkiler ve toplumsal hayat açısından son derece önem arz etmektedir. Dünya düzeni bu kavram üzerinden şekillendirilmeye çalışılmaktadır. Bu global öneminin yanı sıra günlük yaşamda kullanımı artarak devam ettiği için hukuki sorunları da beraberinde getirmektedir. Geçmişe göre artarak devam eden hukuki ihtilaflar, gelecekte daha da karmaşık hale gelecektir. Bu sebeple hukuk fakültelerinde çeşitli derslerin içerisinde sınırlı şekilde ele alınan enerji piyasası hukukunun bağımsız bir ders olarak okutulmasına gerek duyulmaktadır.

    Enerji Piyasası Hukuku mevzuat çalışması, uzun zamandan beri üniversitede seçimlik ders olarak verdiğimiz, *Enerji Piyasası Hukukunda Suçlar ve Kabahatler* adlı derste, öğrencilerin ihtiyacını karşılamak ve hukukun bu alanında ihtiyaç duyulan hukuki metinlerden kolayca yararlanmak amacıyla hazırlanmıştır.

    Öğrencilerimize ek bir külfet getirmemesi için sponsor desteği ile ücretsiz olarak bu çalışmayı dağıtıyoruz. Beklentimiz seçimlik ders olarak bu dersi seçen öğrencilerimizin eğitimlerine değişik bir katkı sağlamaktır.

Enerji Piyasası Mevzuatı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.