Enchantimals Popüler Karakter Bebekler GJX41

Enchantimals
299,90 TL
239,92 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
59,98 TL
Enchantimals Popüler Karakter Bebekler GJX41 Hakkında Bilgiler
Türü: Kız Oyuncak Figürleri
Sayfa Sayısı: 0
ISBN: 887961819847
satis-icon
Satış Rakamları 27 adet satılmıştır.
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Enchantimals Popüler Karakter Bebekler GJX41 Ürün Açıklaması

  Bu sevimli bebekler ve hayvan dostları seni büyüleyecek. Enchantimals™ bebekleri, hayvan dostlarıyla özel bir bağ paylaşan sevimli karakterlerdi. Bu bebekler ve onların sevimli hayvan dostları hep beraberler ve birbirlerine benziyorlar.
  Enchantimals™ bebekler ve çita, papağan, sincap, kirpi, kuzu ve koala temalı hayvan arkadaşları arasından istediğini seç. Yaklaşık 15 cm boyundaki bu bebeklerin her biri canlı renkler, neşeli desenler ve tüylü ayrıntılara sahip bir giysi ve ayakkabı giyer. Hayvanlardan esinlenen kulakları ve saç aksesuarları, karakterlerin her birini harika bir şekilde tamamlar.
  Hayvan dostlarının da tüylerindeki çiçek detayı veya yumuşak tüylü dokular gibi kendine has özellikleri vardır. Çocuklar arkadaşların paylaştığı o özel bağ ile hikayeler yaratmaya ve Sevgi Bizim Her Şeyimiz™ dediğimiz bu dünyayı keşfetmeye bayılacaklar. Kendi Enchantimals™ dünyanı yaratmak için hepsini koleksiyonuna ekle! Giysili ve aksesuarlı bir Enchantimals™ bebeği ve bir hayvan dostu dahildir. Her biri ayrı ayrı ve stoklara bağlı olarak satılır. Renkler ve süslemeler farklılık gösterebilir. Bu sevimli bebekler ve hayvan dostları seni büyüleyecek. Enchantimals™ bebekleri, hayvan dostlarıyla özel bir bağ paylaşan sevimli karakterlerdir.
  Bu bebekler ve hayvan dostları hep beraberler ve birbirlerine benziyorlar. Enchantimals™ bebekler ve çita, papağan, kirpi, sincap ve kuzu temalı hayvan arkadaşları arasından istediğini seç. Yaklaşık 15 cm boyundaki bu bebeklerin her biri canlı renkler, çiçekli desenler ve tüylü ayrıntılara sahip bir giysi ve ayakkabı giyer.
  Hayvanlardan esinlenen kulakları veya saç aksesuarı harika görünüyorlar. En yakın hayvan arkadaşlarının kendilerine özgü sevimli özellikleri vardır. Çocuklar arkadaşların paylaştığı o özel bağ ile hikayeler yaratmaya ve Sevgi Bizim Her Şeyimiz™ dediğimiz bu dünyayı keşfetmeye bayılacaklar.
  Kendi Enchantimals™ dünyanı ve büyüleyici öykülerini yaratmak için hepsini koleksiyonuna ekle! Giysili ve aksesuarlı bir Enchantimals™ bebeği ve bir hayvan dostu dahildir. Her biri ayrı ayrı ve stoklara bağlı olarak satılır. Renkler ve süslemeler farklılık gösterebilir.
  Yaş Grubu: 3 Yaş ve Üzeri

Enchantimals Popüler Karakter Bebekler GJX41 Hakkında Yorumlar