sadsad x
asdasd
16,00 TL
11,20 TL
%30 indirim
En Gözde Şirketler Hakkında Bilgiler
Türü: Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları Kitapları
Sayfa Sayısı: 157
ISBN: 9786056053030
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • En Gözde Şirketler Kısa Özet

  Üniversite öğrencilerinin gözdesi şirketlerden uygulamalar ve görüşler

  Okan Tütüncü Genel Müdür Secreccv.com

  İşveren markasını doğru yöneten, ayrıcalıklarını, tercih edilme nedenlerini hedef kitlesine doğru anlatmış ve yeni yetenekler tarafından tercih edilen markaların hikayelerinin etkileyici ve anlaşılır bir dille anlatıldığı "En Gözde Şirketler" kitabı kütüphaneme eklediğim değerli bir bilgi kaynağı oldu.

  Prof. Dr. G. Ruhi Kaykayoğlu
  Global Education
  Kurucu & CEO

  Üniversitede çok şey öğrenilir, ancak üniversite ders kitapları mezun û olmadan ülkenin en başarılı ve gözde şirketlerine girmek için gerekli pazarlanabilir iş yeri seçimi becerilerini öğretemez. Bu kitap gözde üniversite öğrencileri ile gözde şirketleri buluşturmada öğrencilere iş yeri seçimi becerilerini öğretmede ve hatırlatmakta bir ilk olmuştur.

  Yrd. Doç. Dr. Tamer Atabarut
  Boğaziçi Üniversitesi
  Yaşamboyu Eğitim Merkezi Müdürü

  En gözde şirketler kitabı bugün tüm profesyonellerin ve profesyonel adaylarının başucu olacak bilgileri içeren bir eser olarak hayata geçirilmiş. Türkiye'deki önemli şirketlerin politikalarını yalın bir dille ve kurumların kendilerine anlattıran bir eser.

  Bir akademisyen olarak bu kitapta ortaya çıkan ve beni en çok mutlu eden sonuçlardan biri ise tüm gözde şirketlerin eğitim faaliyetlerini çalışanlarına "yaşamboyu eğitim" felsefesiyle sunmaya çalışmaları ve bu faaliyetlere büyük önem verdiklerini vurgulamalarıdır.

En Gözde Şirketler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.