En Çok Satan Çocuk Kitapları

Sıralama seçin
Toplam 48 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


Toplam 48 ürün görüntüleniyor.

Çocukken okuduğumuz masalları dinlediğimiz öyküleri gizemli yapan neydi?

Çocukken okuduğumuz kitaplara rast geldiğimizde duygulanırız, ‘’bu kitabı’’ çocukken okuduydum diye belirtmekten kendimizi alamayız. Eski günleri hatırlarız ve özleriz. Çocukların kitap okuması son derece elzemdir ancak bunu ne kadar başarabiliyoruz? Çocuklarımızı çağa uygun bir biçimde okuduğunu anlayan, hızlı düşünen, özgürce düşünüp fikirlerini ifade edebilen, eleştiren bakabilen bir şekilde yetiştirmek isteriz. Okulöncesi dönemden itibaren kitaplarla yakın bir ilişki kurmalarını sağlamalıyız. Kitaplar onlar için vazgeçilmez olmalı, ‘’ Akşam sana ne getiriyim’’ sorusuna çocuklarımız kitap cevabını vermelidirler. Bu alışkanlığın kazandırılmasını sağlamakla görevli olan ebeveynler bu konu üzerinde düşünüp, çocuk ve kitap arasında bir iletişim kurmalarını sağlamaları gerekir.

Çocuk Kitabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çocuğunuza kitap seçerken en başta dikkat edilmesi gereken kitabın çocuğun yaşına ve gelişim düzeyine uygun olması gerekir. Okuma isteği uyandırması gerekir. Boyutu çocuğunuza göre olmalı, kapak ve cilt dayanıklılığı, metin ve görsel arasında uyum, konusu çocuğunuza uygun mu, çocuğunuza katkı sağlayabilecek bir kitap mı, kitapta verilmek istenen mesaj çocuğunuza uygun mu, kitabın sanat ve estetik değeri var mı? Çocuğunuza kitap seçimi yaparken bu kriterler dikkat edilmeli ve bu sorulara cevap verilmelidir.

Bu Başlıklardaki Kitapları Çok Seveceksiniz!

Kitapseverlere yol gösteren başlıklarda kitapları listeledik. İlgi duyduğunuz türdeki kitaplara başlıklara tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu listelerde severek okuduğunuz yazarların diğer kitaplarını bulabilirsiniz. Okurken büyük bir keyif aldığınız kitabın başkalarınca da çok okunduğunu görünce sizinle aynı duyguları yaşayan insanların ne çok olduğunu görebilirsiniz. Bu kategorilerde dünya klasiklerini de bulacaksınız, sizden uzak coğrafyalarda yaşayan insanların yaşamlarına tanıklık edeceksiniz, dünyayı tanımanın, dünya vatandaşı olmanın evrensel değerleri benimsemenin bir yolu da klasik kitaplardır. Klasik kitaplarla bakış açınızı genişleteceksiniz. Bu listelerde Türk klasikleriyle de karşılaşacaksınız. Kendini tanımanın kendi kültürünü tanımanın yollarından biri olan yerel kitaplarla içgörü kazanacaksınız.

En İyi Fiyatta Çocuk Kitapları

En iyi fiyata Çocuk kitaplarını Bkm kitapta bulacaksınız. Tatlı zaman geçirmenizi sağlayan kitapları size ulaştırmakla kalmıyoruz, kitabı alırken de sizi gülümsetiyoruz. Onlarca yayınevinin binlerce kitabını en uygun fiyata hızlıca sizin ayağınıza teslim ediyoruz. İstediğiniz ödeme yöntemiyle Havale / Eft / Kredi Kartı / Banka Kartı / Kapıda Ödeme seçenekleriyle size kolay ve güvenli bir ödeme sunuyoruz. Bkmkitap.com’u takip ederek yapılan kampanyalardan yüksek indirimlerle kitap alabilirsiniz. Yayınevlerine, yazarlara ve kitaplara özel indirim fırsatlarını da kaçırmayın! Fiyat alarm butonuna tıklayın, kitabın fiyatını indirdiğimizde biz size haber verelim. Bkm Kitapla okumak çok güzel!

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.