En Çok Satan Araştırma ve İnceleme Kitapları

Sıralama seçin
Toplam 50 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


Toplam 50 ürün görüntüleniyor.

Araştırma İnceleme Kitapları Nedir?

Alanında uzman olan kişilerin kaleme aldığı kitap türüdür. Genellikle bilimsel içerikli yazılardır. Yazarlar; akademisyen, gazeteci, araştırmacı, yazar, eğitimci, siyaset bilimci… mesleklerini yapan kişilerdir. Araştırmanın incelemenin konusuna her tür girebilir, tarih, edebiyat, siyaset, sosyoloji, felsefe, ekonomi, istatistik, eğitim vb. konularda araştırma yazıları kaleme alınmıştır. Konusu itibariyle geniş bir yelpazede araştırma yapma olanağını sunar. Gazetecilerin yazdığı araştırma kitapları genel bir okuyucuya hitap etse de, bunda en büyük etken yalın ve anlaşılabilir yazmaları, araştırma inceleme kitaplarının okuyucusu daha dar bir alandadır. Daha çok Araştırma İnceleme kitaplarından araştırmacılar, öğrenciler (Lisans öğrencileri, Yüksek Lisans Öğrencileri, Doktora Öğrencileri) Akademisyenler ve öğrenmek istediği konuya özel ilgi gösteren kişilerin yararlanır.

Bu Başlıklardaki Kitapları Çok Seveceksiniz!

Kitapseverlere yol gösteren başlıklarda kitapları listeledik. İlgi duyduğunuz türdeki kitaplara başlıklara tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu listelerde severek okuduğunuz yazarların diğer kitaplarını bulabilirsiniz. Okurken büyük bir keyif aldığınız kitabın başkalarınca da çok okunduğunu görünce sizinle aynı duyguları yaşayan insanların ne çok olduğunu görebilirsiniz. Bu kategorilerde dünya klasiklerini de bulacaksınız, sizden uzak coğrafyalarda yaşayan insanların yaşamlarına tanıklık edeceksiniz, dünyayı tanımanın, dünya vatandaşı olmanın evrensel değerleri benimsemenin bir yolu da klasik kitaplardır. Klasik kitaplarla bakış açınızı genişleteceksiniz. Bu listelerde Türk klasikleriyle de karşılaşacaksınız. Kendini tanımanın kendi kültürünü tanımanın yollarından biri olan yerel kitaplarla içgörü kazanacaksınız.

En İyi Fiyatta Araştırma İnceleme Kitapları

En iyi fiyata Araştırma İnceleme kitaplarını Bkm kitapta bulacaksınız. Tatlı zaman geçirmenizi sağlayan kitapları size ulaştırmakla kalmıyoruz, kitabı alırken de sizi gülümsetiyoruz. Onlarca yayınevinin binlerce kitabını en uygun fiyata hızlıca sizin ayağınıza teslim ediyoruz. İstediğiniz ödeme yöntemiyle Havale / Eft / Kredi Kartı / Banka Kartı / Kapıda Ödeme seçenekleriyle size kolay ve güvenli bir ödeme sunuyoruz. Bkmkitap.com’u takip ederek yapılan kampanyalardan yüksek indirimlerle kitap alabilirsiniz. Yayınevlerine, yazarlara ve kitaplara özel indirim fırsatlarını da kaçırmayın! Fiyat alarm butonuna tıklayın, kitabın fiyatını indirdiğimizde biz size haber verelim. Bkm Kitapla okumak çok güzel!

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.