sadsad x
asdasd
250,00 TL
185,00 TL
%26 indirim
Kazancınız
:
65,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Ekip Kaynak Yönetimi Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 408
ISBN: 9786051270920
Kapak: Ciltsiz
Murat Terzioğlu
Murat Terzioğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ekip Kaynak Yönetimi Kısa Özet

  Akademik fakat akıcı bir dille kaleme alınmış fevkalade faydalı bir eser.

  -Prof. Dr. Sedat Murat

  Kitap, uçağın en üst düzey yöneticisi kaptan pilot başta olmak üzere, tüm ekibin detaylı kuramsal bilgi yanında, çok iyi birer insan ilişkileri uzmanı olmaları gerektiğine işaret ediyor. Görev tanımında az veya çok risk yönetimi bulunan tüm yöneticilere ve etkin ekip çalışmasının parçası olmak isteyen herkese tavsiye edilecek bir eser.

  -Prof. Dr. Mustafa Yaşar Tınar

  Kaynakların etkin yönetilerek verimliliğin artırılması yönünde insan hatalarının azaltılmasına ilişkin havacılık sektöründe ortaya çıkan yeni ve sistematik bir yaklaşımın ilkelerini tanımlayan, şirketlerde karar verme sorumluluğuna sahip tüm profesyonellerin mutlaka okuması gereken önemli bir kitap.

  -Kazım Çalışkan
  THY Genel Müdür Yardımcısı (İnsan Kaynakları)

  İnsan hatasının azaltılmasına yönelik yaklaşımları ile havacılık sektöründe son yılların en çok konuşulan yönetim stratejisi haline gelen Ekip Kaynak Yönetimi’ni anlatan uzun soluklu bir çalışma. Her seviyedeki yöneticinin ve çalışanın önemli faydalar sağlayacağı mükemmel bir kitap.

  -Oktay Erdağı
  SHGM Eski Genel Müdür Yardımcısı

  Belirli bir sektörle sınırlı olmayıp, pek çok alana uyarlanabilecek bir yaklaşım olan Ekip Kaynak Yönetimi’ne ilişkin değerli bir ilk eser. -Prof. Dr. Ömer A. Aksu

  Yönetim alanında önemli bir boşluğu dolduracak ve bundan sonraki çalışmalara ışık tutacak bir çalışma. -Prof. Dr. Tekin Akgeyik

  Etkin yönetim anlayışını benimseyen yöneticiler için, kapsamlı bir çalışma ve araştırmanın tecrübeyle birleştiği değerli bir eser. -Prof. Dr. Arif Yavuz

  Teknoloji ile insanın ayrılamaz birlikteliğinde, insanla başlayan tüm süreçlerde, insanın sahip olduğu bilgi, beceri, yetkinlik, yeterlilik ve yetenekleri sıfır risk noktasındaki bir emniyet düzeyinde kullanabilmesinin anahtarı olarak uygulanan Ekip Kaynak Yönetimi’ni anlatan bu kitap, ihtiyaç duyan herkese önemli katkılar sağlayacak temel kaynaklardan biri niteliğindedir.

  -Yrd. Doç. Dr. Cemile Gürçay Çetin

  Güçlü bir teorik altyapı üzerine kurulmuş, yazarın havacılık alanındaki profesyonel birikimleriyle zenginleştirilmiş, uygulamaya yönelik bir çalışma.

  -Prof. Dr. Meltem Güngör Delen

Ekip Kaynak Yönetimi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.