sadsad x
asdasd
250,00 TL
155,00 TL
%38 indirim
Ekip Kaynak Yönetimi Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 407
ISBN: 9786051270920
Kapak: Ciltli
Murat Terzioğlu
Murat Terzioğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ekip Kaynak Yönetimi Kısa Özet

  Herhangi bir konuda başarılı olabilmek için bilmek, düşünmek, çalışmak ve sonunda karar alabilmek gerekir. Temeli havacılık alanındaki kaza ve olaylar sonucu elde edinilen tecrübeler ile atılan Ekip Kaynak Yönetimi, bu karar alma sürecinde ekibinizin kalitesine, kaynakların yeterliliğine ve yönetim anlayışınıza ilişkin farkındalığınızı arttıran bir yaklaşımdır.

  Yapılmasını gerekli gördüğümüz yeni şeyleri ve bilmediklerimizi öğrenmek için çaba sarf eder ve eğitimler alırız. Lakin bize lazım olan asıl şey, bilip de yapmadıklarımızı yaptıracak, farkındalık yaratacak yeni bir bakış açısıdır. Ekip Kaynak Yönetimi bize bu yeni bakış açısını sunuyor.

  İnsanlar bir sorun çıkmadığı sürece gerçeklerle pek yüzleşmek istemezler. Alında gerçek ilaç gibidir, değeri ihtiyaç duyulduğu zaman bilinir. Ekip Kaynak Yönetimi sorun çıktıktan sonra tedaviye yardım eden bir ilaç değil, gerçeklerin farkına varılmasını sağlayarak sorunların çıkmasını engelleyen koruyucu bir tedbirdir.

  Kuvvetli olan yanımızı herkes bilmelidir, zayıf olan yanımızı ve ve kusurlarımızı ise herkesten önce biz bilmek zorundayız. Görünen kusurların düzeltilmediği, yapılması gerekenlerin yapılmadığı durumlarda görünmez felaketler doğar, alınması gereken tedbirler çoğalır. İşte Ekip Kaynak Yönetimi zayıflıklarımızın ve kusurlarımızın farkına varmamızı sağlayan etkin bir araçtır.

  Ekip Kaynak Yönetimi Karşılıklı anlayış ve değer kültürüdür. İlgili bilgili, bilgili ve yetkili olmanın yoludur.

  Yaptığınız iş ne olursa olsun Ekip Kaynak Yönetimi başarıya giden yolda başlangıç noktanız olacaktır.

Ekip Kaynak Yönetimi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.