sadsad x
asdasd
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 36
ISBN 9786054205950
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
15,00 TL %40
bkmkitap.com
Fiyatı
9,00 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
 • Ege ile Ece - Alışveriş Kısa Özet

  Ege ve Ece alışveriş yapmayı öğreniyor!

  Çocuğunuza yiyecek ve giyeceklerin nasıl alınacağını ve bunların nereden geldiğini öğretir. Alışveriş yaparken nasıl davranılması gerektiğini, ihtiyaçlarını satıcılara kibarca nasıl söylemesi gerektiğini ve aldıklarının ücretini nasıl ödemesi gerektiğini öğretin.

  Ayrıca marketten alınan meyve ve sebzeleri yemeden önce mutlaka yıkaması gerektiğini, doğru bir beslenme şekli için beslenme piramidi ile neleri yemesi gerektiğini ve neleri yememesi gerektiğini çocuğunuza öğretin. Bunları öğrenen çocuğunuz aynı zamanda tutumlu olmanın da ne kadar önemli bir kavram olduğunu öğrenecek.

  Yine kitap içerisinde yer alan boyama ve çizme etkinlikleri, çeşitli bulmacalar, yapbozlar, farklı olanı bulma oyunları ve sorular ile çocuğunuz eğlenceli vakitler geçirecek. Eğitim köşesinde ise sayı, renk ve şekiller temel bilgileri çocuğunuza küçük yaşta kazandırabilirsiniz.

  Özgün hikaye ve illüstrasyonlarla hazırlanan "Ege ve Ece" serisi ile çocuklarınıza Türk aile yapısına uygun davranış biçimlerini ve nezaket sözcüklerini kolaylıkla öğretebilirsiniz. Ayrıca kitaplar içerisinde yer alan etkinliklerle renkler, şekilleri ve temel kavramları çocuklarınıza kazandırabilirsiniz. Her sayfada yer alan eksik parçayı, yapışkanlı yapboz ile bulmasını sağlayarak çocuğunuz ile birlikte eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Yine kitap içerisindeki boyama sayfaları ve çeşitli bulmacalar ile çocuğunuzun zekâ gelişiminde katkıda bulunabilirsiniz.

Ege ile Ece - Alışveriş Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.