sadsad x
asdasd

Ebeveynlik Tefekkürleri

Cezve Kitap
26,00 TL
18,20 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
7,80 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Ebeveynlik Tefekkürleri Hakkında Bilgiler
Türü: Sosyoloji ile Alakalı Aile ve Çocuk Kita
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9786052297735
Kapak: Ciltsiz
Merve Şahinkaya
Merve Şahinkaya
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ebeveynlik Tefekkürleri Kısa Özet

    Bu kitap, Kur’an’daki hikmet okyanusunu hayatına damla damla akıtmak isteyen bir hafize tarafından kaleme alındı. Yaradan perspektifinde iyi bir kul olmak, *tam şu an*da yaşadığımız imtihanı kulluğumuza yaraşır bir biçimde ağırlamaktan geçiyor. Yazarın kişisel yolculuğunda bu hikmet okyanusu, ebeveynlik serüvenine denk geliyor.

    İyi ile kötünün anlamını Kur’an’ın ayetlerinde arayan bir hafize için, iyi bir ebeveyn olmanın karşılığı, kuramcıların hipotezlerinden çok daha ötede, iyi bir kul olmaktan geçiyordu. Artık, her ayetini ezberlediği Kur’an’ın insana verdiği değeri özümsemeden, ebeveynliğin ehemmiyetini idrak edemeyeceğini biliyordu.

    Bu kitap, varmayı dert edinmeksizin, okyanusun bizatihi kendisine talip olmaya davet ediyor. Ancak dalmaktan korkmayanlar okyanusun kalbindeki incileri keşfedebilirler. Geçmişin yüklerinden kurtulmak da geleceğin kuruntularından sıyrılmak da *an*ı tefekkür etmekle mümkün. Ne ki, biz dalarken incilere değil, bu okyanusta telaşsızca tefekkür etmeye taliptik.

Ebeveynlik Tefekkürleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.